Poprzedni artykuł: Idziesz na romantyczną kolację? Sposób jedzenia zdradza, jaki seks lub... Następny artykuł: Beata Tyszkiewicz krytykuje wagę Dominiki Gwit! Jak zareagowała aktork...

Sia bez peruki i makijażu! Jak wygląda znana wokalistka?

Kobieta, , tagi: gwiazdy bez makijażu
Sia, a właściwie Sia Kate Isobelle Furler, po raz pierwszy od dawna pokazała się bez peruki i makijażu. To jedno z niewielu zdjęć, na których możemy podziwiać, jak naprawdę wygląda artystka.

Paparazzi przyłapali wokalistkę na lotnisku LAX w Los Angeles. Jej fani na początku byli odrobinę zdezorientowani, bo z trudem rozpoznali idolkę. Nic dziwnego, bo gwiazda przeważnie pojawia się zarówno na scenie, jak i na czerwonym dywanie w platynowej lub czarno-białej peruce, która zakrywa jej całą twarz. I dlatego właśnie wszyscy zadają sobie jedno, podstawowe pytanie... 

Jak wygląda Sia bez peruki?

Na lotnisku 41-latka pojawiła się w dresie, bez makijażu i bez jakegokolwiek nakrycia głowy. 

Sia bez makijażu i peruki

Zdjęcie: Splash/EAST NEWS

Dla fanów Sii dość oczywiste jest to, że ujawnienie prawdziwego wizerunku, to prawdopodobnie zapowiedź tego, że w karierze wokalistki mogą nastąpić zmiany. Być może zrezygnuje ze swojego znaku rozpoznawczego i zacznie występować bez peruki? Niektórzy spekulują jednak, że Australijka może nie chce już ukrywać twarzy nawet na co dzień.

Ostatnia płyta wokalistki "This is acting" pojawiła się w 2016 roku. Ale niedawno, bo na początku stycznia 2017 roku, zaskoczyła fanów najnowszym utworem "Helium". Jeżeli oglądałyście "Ciemniejszą stronę Grey'a", to na pewno doskonale wiecie, że kawałek pojawił się na ścieżce dźwiękowej do tego filmu.

Naszym zdaniem wokalistka prezentuje się wręcz olśniewająco bez wszystkich scenicznych dodatków. Ma wręcz nieskazitelną cerę, która aż promienieje, kiedy się uśmiecha. Również jej włosy wyglądają na niezwykle zadbane i wypielęgnowane.

Zdjęcie główne: Broadimage/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:35

Zobacz także

Nasze propozycje