Poprzedni artykuł: Norweska księżniczka chce być influencerką. Ma zamiar zrezygnować z uż... Następny artykuł: Znamy imię dziecka Agnieszki Kaczorowskiej!

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Para pochwaliła się zdjęciem z ceremonii

Kobieta, , tagi: ślub
Aktorka i siatkarz stanęli na ślubnym kobiercu! Zobaczcie ich pierwsze zdjęcie z obrączkami.

To już pewne! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Od kilku dni spekulowano, że legalizacja ich związku tuż tuż. Wiele osób twierdziło, ze wyjazd z Zosi z przyjaciółkami odbył się z okazji wieczoru panieńskiego i wiele na to wskazuje, że była to prawda.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Aktorka nie trzymała swoich fanów w niepewności. Od razu po ślubie opublikowała romantyczne zdjęcie z siatkarzem, na którym oboje prezentują ślubne obrączki na palcach.

Taki wtorek- podpisała zdjęcie.

Przypominamy, że para poznała się wiosną 2018 r. na Mazurach, a oficjalnie potwierdziła swój związek dopiero kilka miesięcy późnej. W międzyczasie razem bawili się na ślubie koleżanki. Zosia pojawiała się też na meczach ukochanego. W maju 2019 doczekaliśmy się informacji o zaręczynach. Jak widać para postanowiła nie czekać ze ślubem i zaledwie po 3 miesiącach Zosia i Andrzej stanęli na ślubnym kobiercu.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Źródło zdjęć: InstaStories

Zobaczcie także:  Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. To się nazywa poczórne szczęście!

Panna młoda postawiła na suknię ślubną w kolorze klasycznej bieli. W oczy rzuca się koronkowe wykończenie dekoltu i rękawów. Dół sukni również zdobiły koronki, ale miał on prosty krój. Za projekt kreacji odpowiadał sam Łukasz Jemioł! 

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego i gratulujemy!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:17

Nasze propozycje