Poprzedni artykuł: Tak przed operacjami wyglądała 'Polska Barbie'! Anella wystąpiła w tel... Następny artykuł: Pracownicy królowej Elżbiety dostaną świąteczny prezent z... supermark...

Co kupić na prezent? Polecamy książkę 'Zostać Panią Parrish'

Kobieta, , tagi: książka
Fascynująca powieść o tym, że każdy może mieć drugie oblicze. Zostać Panią Parrish to thriller psychologiczny o żądzy, manipulacji i o tym, jak bardzo mogą być zgubne.

Debiutancka książka sióstr Lynne i Valerie Constantine (piszących wspólnie pod pseudonimem Liv Constantine) została wydana w kilkunastu krajach. Lynne i Valerie mieszkają trzy stany od siebie - tworząc "Zostać Panią Parrish" spędzały godziny na FaceTime dyskutując o fabule i zapychały swoje skrzynki mailowe do granic możliwości. Żartują, że umiejętność tworzenia mrocznych historii nabyły w dzieciństwie, słuchając opowieści ich babki Greczynki.

Główną bohaterką powieści jest Amber Patterson, która uważa, że jest stworzona do życia w luksusie. Ma wybujałe ambicje, zero skrupułów i spore zdolności aktorskie.
Daphne Parrish ma wszystko, o czym marzy Amber. Bogatego i przystojnego męża, luksusowy dom i udane dzieci. Prowadzi idealne, pozbawione trosk życie.
Amber obmyśla plan, jak zająć jej miejsce. Bez skrupułów, krok po kroku wdziera się w życie Parrishów, umiejętnie manipulując wszystkimi członkami rodziny. Prowadzi cyniczną grę, ale musi się spieszyć, bo na jaw mogą wyjść jej sekrety z przeszłości. Nie wie, że jest tylko pionkiem i to nie ona rozdaje karty.

Książka zebrała mnóstwo pochlebnych recenzji, także wśród znanych pisarzy – według Lee Childa Zostać Panią Parrish to powieść „cudownie wiarygodna, hipnotyzująca i smakowicie przerażająca”, podczas gdy Karin Slaughter, autorka m.in. Moich ślicznych i Dobrej córki, określiła ją jako „uzależniającą i niezwykle pokręconą książkę”. W gronie recenzentów powieści znalazł się także magazyn Library Journal, który okrzyknął jej fabułę równie uzależniającą co Dziewczyna z pociągu Pauli Hawkins czy Zaginiona dziewczyna Gillian Flynn.

zdjęcia: materiały PR, iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:14

Zobacz także

Nasze propozycje