Poprzedni artykuł: Jak poprawić atmosferę w związku po kłótni z partnerem? Następny artykuł: Katarzyna Cerekwicka jest coraz chudsza. Schudła już 15 kilo!

Pamiętacie piękność z teledysku "Despacito"? Nie uwierzycie kim była i jak wyglądała kiedyś

Kobieta,
,
, tagi: Miss Świata, despacito
Wszyscy kojarzymy ją z teledysku do piosenki "Despacito", ale Zuleyka Rivera popularna była już wcześniej. Jej uroda została doceniona już wiele lat temu, kiedy to otrzymała tytuł... Miss Universe. Jak wyglądała wtedy? Zajrzyjcie do naszej galerii!

"Despacito" to niekwestionowany hit tegorocznych wakacji - piosenka w ciągu 8 miesięcy uzyskała liczbę 3,8 mld wyświetleń (!), a gwiazdą teledysku była pewna portorykańska piękność. Mowa o Zuleyence Riverierze - 29-letniej modelce, aktorce i prezenterce telewizyjnej. Co ciekawe to wcale nie występ w piosence przyczynił się do jej popularności. Zuleyka w 2006 roku otrzymała bowiem tytuł Miss Universe, a od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu.

Brunetka z teledysku "Despacito" - Zuleyka Rivera

Zuleyka Rivera otrzymała tytuł Miss Universe w wieku zaledwie 18 lat - była wtedy najmłodszą uczestniczką w historii, której udało się wygrać konkurs. Później Zuleyka skupiła się na karierze w telewizji. Rozwijała się jako aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Wystąpiła m.in. w wielu telenowelach ("Aurora", "Miłość jak czekolada"). Nadal pracuje jako modelka, założyła także własną markę odzieżową. Jaką jednak wyglądała kiedy walczyła o tytuł Miss Universe? Zerknijcie do naszej galerii!

Zobacz także: Wakacyjny hit doczekał się coveru po... śląsku. Ta wersja "Despacito" to coś, co musicie usłyszeć

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia: East News, Instagram

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:54

Zobacz także

Nasze propozycje