Poprzedni artykuł: Kalendarze adwentowe w wersji... kosmetycznej! Zobaczcie najlepsze pro... Następny artykuł: To właśnie dzięki temu ON będzie w Tobie widział prawdziwą boginę seks...

Pamiętacie Zuzię z '13 posterunku'? Nie zgadniecie, która dzisiaj sławna aktorka ją grała

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, seriale
W serialu "13 Posterunek" występowała w wieku 7 lat. Nie zgadniecie, kim jest urocza dziewczynka z tego nagrania... To dzisiaj sławna aktorka!

Oglądaliście sitcom "13 Posterunek"? W rolach głównych występowali tam Cezary Pazura, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Perepeczko, Paweł Burczyk, ale czy pamiętacie innych bohaterów, którzy się tam pojawiali sytuacyjnie? Okazuje się, że w jednym z odcinków, wśród przedszkolaków, którzy trafili na komisariat pojawiła się sama... Klaudia Halejcio!

Polecamy:  Pamiętacie Alice ze "Zmierzchu"? Zmieniła się i jest wręcz nie do poznania!

Klaudia Halejcio w "13 Posterunku"

Aktorka miała wtedy zaledwie 7 lat i grała rolę małej Zuzi. Dziewczynka miała powiedzieć wierszyk dla policji, ale była na tyle stremowana, że nauczycielka musiała ją w dość niekonwencjonalny sposób do tego przekonywać. Cały odcinek znajdziecie poniżej. Jak wam się podobają pierwsze aktorskie kroki Klaudii Halejcio?

Polecamy:  Miała 8 lat, gdy zagrała w "Katyniu". Dziś jest aktorką i... dziewczyną Adama Zdrójkowskiego:) Jak wygląda filmowa Weronika?

Klaudia Halejcio wyrosła na piękną kobietę. Może się poszczycić nienaganną figurą, którą podkreśla eleganckimi stylizacjami. Nie ma też śladu po blond włosach:) Mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach, jak: "Historia Roja", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Last Minute" czy w serialu "Przepis na życie". 

Źrodło zdjęć: screen z YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:52

Zobacz także

Nasze propozycje