Poprzedni artykuł: Którego zdjęcia na Instagramie wstydzi się Kim Kardashian? Nigdy nie z... Następny artykuł: Pamiętacie Ivo ze 'Zbuntowanego Anioła'? Zobaczcie, jak się zmienił

Właśnie pojawił się spot "Listów do M.3"! Musicie to zobaczyć

Kobieta, , tagi: film, listy do m3
Pierwsza część "Listów do M." przez niektórych została okrzyknięta polskim "To właśnie miłość". Obejrzało ją blisko 2,5 mln. Druga część przyciągnęła do kin 3 mln widzów, ale pojawiły się głosy, że nie jest tak samo dobra. Jaka będzie 3 część?

"Listy do M. 3" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, szczególnie ważna dla osób, które uwielbiają świąteczny klimat. Pierwsza część tego filmu wszystkich zauroczyła. Tomasz Karolak w roli NIEświętego Mikołaja, to do tej pory jedna z najbardziej kojarzonych z tym filmem postaci, której oczywiście nie może zabraknąć również w pozostałych częściach. 

Polecamy:  Pamiętacie serial "Beverly Hills 90210" Zobaczcie, jak teraz wyglądają głównie bohaterowie

Jeżeli niedawno byliście w kinie, to zapewne już widzieliście, że na ekrany trafiła... zapowiedź "Listów do M.3"! Teraz oczywiście większość z was myśli o wakacjach, ale nie bez powodu treasery zwiastunów tego filmu już teraz pojawiły się w kinach. Usłyszymy w nich: "Przytulajcie się nie tylko od święta!". Na zwiastunach widzimy także hashtag #zbliżamysię, który ma dwojakie znaczenie. Z jednej strony zbliża się premiera filmu "Listy do M. 3", która jest zapowiedziana na 10 listopada, a z drugiej strony chodzi o bliskie kontakty z ludźmi. Zobaczcie zwiastuny z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. 

Kogo zobaczymy w "Listach do M.3"?

W najnowszej części tego już kultowego, świątecznego filmu nie zabraknie Tomasza Karolaka, Agnieszki Dygant, Piotra Adamczyka, Wojciecha Malajkata. Pojawią się także nowe gwiazdy, np. Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Filip Pławiak. 

Film powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, który stworzył takie filmy jak "Lejdis" czy "Testosteron". 

Kto już się nie może doczekać tej premiery? 

Polecamy:  Film "To właśnie miłość" wraca! Jak się zmienili bohaterowie?

Źródło zdjęcia: materiały prasowe

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 14:08

Zobacz także

Nasze propozycje