Poprzedni artykuł: Młodziutka gwiazda TVN urodziła! Ewa Niespodziana z "Top Model" został... Następny artykuł: Lara Gessler rozwodzi się po zaledwie 1,5 roku małżeństwa! Najlepsze?...

Oto nowy Mister Polski! Rzeczywiście taki przystojny?

25-latek z Łodzi zdobył tytuł najprzystojniejszego Polaka. Sprawdź, czy Tomek Zarzycki faktycznie jest aż takim ciachem...

Wiemy, jak wygląda najprzystojniejszy Polak! Jest wysoki, bardzo szczupły, ma kilkudniowy zarost i hipnotyzujące spojrzenie niebieskich oczu. Tomasz Zarzycki - o którym mowa - właśnie zdobył tytuł Mistera Polski. Pochodzący z Łodzi 25-latek w pięknym stylu ;-) pokonał 16 innych przystojniaków i będzie reprezentował Polskę na konkursie Mister Supranational 2019.

Zobacz także: Z filharmonii na okładki magazynów modowych... Poznajcie najprzystojniejszego skrzypka świata!

Kim jest Mister Polski?

Tomek Zarzycki ma 188 cm wzrostu, brązowe włosy i niebieskie oczy. Na co dzień pracuje jako model. Studiował logistykę, ale przerwał naukę, żeby skoncentrować się na pracy. Dotąd Tomkowi udało mu się zdobyć tytuł Mistera Ziemi Łódzkiej, Mistera Pytania Na Śniadanie oraz Mistera Internetu. Uprawia snowboard i wakeboard, a o piękną sylwetkę dba na siłowni - choć, jak przyznaje, nie bywa na niej tak często, jak powinien.

U kobiet akceptuje tylko delikatny makijaż, a pytany o swój kobiecy ideał, stanowczo odpowiada, że ideałów nie ma. Zarzycki ma jednak słabość do określonego rodzaju kobiet:

Lubię ambitne i takie, które spełniają swoje marzenia. Lubię, gdy kobieta ma swoje zdanie. Lubię, gdy jest partnerem dla mężczyzny, a nie dodatkiem do niego. Uwielbiam kobiety na szpilkach!

Zobacz także: Nie tylko Lewandowski i Krychowiak... Oto największe ciacha polskiej kadry!

Wiemy, jakie kobiety podobają się Tomkowi. Ale czy nowy Mister Polski spodoba się kobietom? Nam wpadł w oko. A wy co myślicie o Zarzyckim?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 01:06

Zobacz także

Nasze propozycje