Poprzedni artykuł: Ewa Farna nigdy nie mówiła tak wprost o swojej wadze. To chora presja! Następny artykuł: Zwolnili ją z pracy, bo była ubrana zbyt... wyzywająco? Zobaczcie te z...

Tym Agata Duda zaskoczyła Melanię! Okazuje się, że Pierwsza Dama nie ma stylistyki?!

Kobieta,
,
, tagi: Agata duda, Melania Trump
Pierwsza Dama USA podobno była bardzo zaskoczona, kiedy Agata Duda zdradziła jej swój "sekret". Chodziło o...

Spotkanie Melanii Trump i Agaty Dudy w Belwederze było szeroko komentowane pod kątem stylizacji Pierwszych Dam. Jak się okazuje o stylizacjach miały rozmawiać także one same. Podobno podczas rozmowy Agata Duda zdradziła Melanii swój sekret. Jak informuje "Rewia" Agata Duda... nie korzysta z usług stylisty, a ta wiadomość miała bardzo zaskoczyć Melanię

Melania Trump podczas wizyty w Polsce dowiedziała się o tym, że nasza pierwsza dama radzi sobie bez stylistów i stawia tylko na rodzime firmy modowe. Była zaskoczona, ale… spodobało się jej takie podejście - czytamy w tygodniku Rewia. 

Na spotkanie w Belwederze Agata Duda wybrała spódnicę, top i dopasowaną marynarkę polskiej marki. Była krytykowana za zbyt zachowawczy i nudny strój, natomiast w stronę Melanii kierowano głównie komplementy za oryginalną sukienkę Delpozo. 

Agata Duda nie ma stylisty?

Agata Duda na wszelkie oficjalne wyjścia wybiera projekty polskich marek, a najczęściej z oferty Mario Menzi. Jeśli rzeczywiście Pierwsza Dama nie korzysta z pomocy stylistów możemy się spodziewać, że radami stylizacyjnymi służą jej przedstawiciele marek. Trudno bowiem uwierzyć w to, że Agata Duda sama dobiera wszystkie kreacje. 

Prezydentowa ubiera się sama. Co więcej, jest w tym względzie bardzo oszczędna i wcale nie wydaje fortuny na kreacje! Śledzi bieżące trendy w modzie, czyta zagraniczne magazyny, obserwuje pokazy i stawia tylko na polskie marki - przekonuje tygodnik "Rewia". 

Co myślicie o stylu Agaty Dudy? Powinna zatrudnić stylistę?

Zobacz także: Jak Melania Trump wyglądała 17 lat temu? Będziecie zaskoczone!

Źródło zdjęcia: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:19

Zobacz także

Nasze propozycje