Poprzedni artykuł: Jeszcze 4 lata temu tę dziewczynę wszyscy wyśmiewali! Jak wyglądała? Następny artykuł: 19-letnia córka Umy Thurman wygląda identycznie jak mama! Poznajcie pi...

Agnieszka Kaczorowska schudła już 8 kilogramów! Jak jej się to udało?

Kobieta,
,
, tagi: diety gwiazd, Agnieszka Kaczorowska
Na najnowszych zdjęciach wygląda po prostu rewelacyjnie! Agnieszka Kaczorowska schudła i to naprawdę sporo. Okazuje się, że jej metamorfoza wcale nie była efektem restrykcyjnych diet.

Czy Agnieszce Kaczorowskiej udało się schudnąć? Aktorka i tancerka z miesiąca na miesiąc wydawała się coraz szczuplejsza i z upływem kolejnych tygodni gubiła kolejne kilogramy. W najnowszym wydaniu dwutygodnika "Flesz" gwiazda zdradziła szczegóły swojej diety, dzięki której zrzuciła aż 8 kilogramów.

Agnieszka Kaczorowska w 2016 roku

Pracowałam także nad emocjami i akceptacją siebie. Zauważyłam, że jeśli mam kłopoty, to jem więcej. Dlatego dziś staram się jeść tylko wtedy, gdy czuję głód, i tylko tyle, by go zaspokoić - mówiła w rozmowie z dwutygodnikiem "Flesz. Gwiazdy & Styl", Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka w rozmowie z "Fleszem" dodatkowo przyznała, że nie stosowała żadnych restrykcyjnych diet, a po prostu zmniejszyła porcje posiłków i była bardziej uważna pod kątem jakości spożywanych produktów. Dbała o to, by na jej talerzu znajdowały się wyłącznie produkty uważane za zdrowe, a dietę uzupełniła także o duże ilości wody. Gwiazda czasami pozwala sobie na deser, ale jest to rzadkość.

Zobacz także: Chcesz schudnąć w Nowym Roku? Uważaj na te tabletki odchudzające! Niszczą organizm


Agnieszka Kaczorowska na przełomie 2017 i 2018 roku

Agnieszka Kaczorowska - efekty diety

Agnieszka Kaczorowska nigdy nie miała większych problemów z nadwagą, ale jeszcze rok temu jej sylwetka była o wiele bardziej krągła. Kiedy porównamy zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej choćby z dwóch ostatnich imprez sylwestrowych szybko zauważymy dużą różnicę w jej wyglądzie. Obecnie nie tylko sylwetka aktorki i tancerki jest bardziej smukła, ale ubytek kilogramów zauważymy przede wszystkim na twarzy.

Agnieszka Kaczorowska na imprezach sylwestrowych w 2016 oraz w 2017 roku

Choć Agnieszka twierdzi, że jej nowa figura to zasługa zmiany nawyków żywieniowych, przypuszczamy, że na efekt miał wpływ także nadmiar obowiązków i... zwyczajny braku czasu na jedzenie. Agnieszka otworzyła własną szkołę tańca DanceWorld, gdzie prowadzi wiele zajęć, a jak wiadomo, ruch w połączeniu ze zdrowszą dietą szybko daje efekty. A te są naprawdę widoczne, prawda? ;) My po cichu Agnieszce zazdrościmy...

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy pokazała nowego chłopaka. Pasują do siebie?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:42

Zobacz także

Nasze propozycje