Poprzedni artykuł: Ta Niemka postanowiła zostać Afrykanką! Dzięki zastrzykom, Martina jes... Następny artykuł: Dorota Szelągowska pokazała archiwalne zdjęcia! Tak wyglądała 10 i 25...

Gwiazda Polsatu jest w ciąży - 'Jak widziecie jest mnie trochę więcej'

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda na Instagramie opublikowała zdjęcie z pokaźnym brzuszkiem.

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom! Tylko w ciągu ostatnich tygodni ciąże ogłosiły Sara Boruc-Mannei, a chwilę później Agnieszka Kaczorowska-Pela. Tym razem piękną nowiną w mediach społecznościowych podzieliła się inna gwiazda Polsatu - Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Aktorka znana przede wszystkim roli w z serialu "Przyjaciółki" opublikowała zdjęcie z widocznym brzuszkiem oraz uroczym podpisem, w którym poinformowała fanów o ciąży. 

Kochani! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę - napisała aktorka na Instagramie.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer jest w ciąży

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer i jej mąż Mikołaj Gauer pierwszą córeczkę o imieniu Zofia przywitali na świecie w 2016 roku, a pobrali się rok później. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna brata lub siostrę powita niebawem, bo brzuszek aktorki jest naprawdę spory.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer we wpisie na Instagramie, w którym informowała o ciąży poprosiła także o wsparcie finansowe dla 2,5-letniej Kasi, której leczenie jest bardzo kosztowne. Fani w komentarzach obiecali pomoc i składali gratulacje.

Gratulacje! Wyglądasz kwitnąco - napisała jedna z obserwujących aktorkę na Instagramie.

Wspaniała wiadomość! Wyglądasz pięknie! Dużo zdrówka i siły - czytamy wśród komentarzy.

My również dołączamy się do lawiny gratulacji!

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz-Gauer ofiarą Photoshopa. Co ci graficy jej zrobili?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 14:00

Zobacz także

Nasze propozycje