Poprzedni artykuł: Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" w cieniu rozstania Tadli i Kreta.... Następny artykuł: Dziś jest najgrubszą top modelką na świecie, a kiedyś... Tess Holiday...

Anella i Duduś kłócą się z 'fanami' o naturalne futra: 'to totalna hipokryzja osób, których nie stać'

Kobieta,
,
, tagi: Anella Polska Barbie
Anella, najbardziej osobliwa celebrytka polskiego show-biznesu, promuje nie tylko operacje plastyczne na praktycznie każdej części ciała, ale i ubrania z naturalnego futra. Tego obserwatorzy z Instagrama nie potrafili jej wybaczyć.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu mielibyście ochotę dodać na Instagramie polskiej Barbie jakiś komentarz, przepadło, już się nie da. Dlaczego? Bo celebrytka z telewizji śniadaniowych wyłączyła komentowanie pod wszystkimi postami. Nie wytrzymała presji, jaką wywarły jej obserwatorki po publikacji zdjęcia w kamizelce z naturalnego futra. Post został zasponsorowany przez dystrybutora butów z futrzanymi ozdobami, a nieudana Barbie zachęca w nim fanki do zakupów.

Zobacz także: Tak przed operacjami wyglądała 'Polska Barbie'

Zobacz także: Czesi też mają swoją żywą lalkę Barbie. Za operacje płacą... rodzice

Pod zdjęciem wywiązała się gorąca dyskusja, w której na zarzuty okrucieństwa, celebrytka odpowiadała, że może nosić, co chce i co jej się podoba, bo jest tylko "konsumentem tego co oferuje świat". Już nie przeczytacie jej potyczek słownych, bo cierpliwość Barbie szybko się skończyła, a komentarze wyłączono. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, zachowały się tylko screeny "złośliwych dziennikarzy".

Zobacz także: Oto 13-letnia (!) królowa social media... Bez tipsów i makijażu nie rusza się z domu

Właściwie to nie tylko, bo serwisowi Pudelek.pl udało się przeprowadzić naprawdę dziwaczny wywiad z niejakim Dudusiem, partnerem Anelli. Trudno stwierdzić, czy rozmawiał po pijanemu czy po prostu jest średnio rozgarnięty:

To totalna hipokryzja i śmieszna próba grupy osób, których nie stać na prawdziwe futra. Anella nosi wyłącznie prawdziwe futra, syntetyczne są niebezpieczne i kłują. Możliwe, że raka wywołują. [...] Poza tym jak odmówić swojej babci dobry rosół? Przecież też zwierzęta są używane do stworzenia prawdziwego dobrego polskiego rosołu - argumentował pan Duduś.

Dudusiowi i coraz mniej licznej grupie zwolenników naturalnego futra przypominamy, że hodowli zwierząt futerkowych nie wypada porównywać z babcinym rosołem. Zwierzęta na fermach są nie tylko zabijane z wyjątkowym okrucieństwem i często obdzierane ze skóry jeszcze żywcem, ale prawdziwe piekło przechodzą już wcześniej. Z oszczędności trzymane w malutkich klatkach, ze stresu linieją i gryzą się nawzajem, a ze względu na nieleczone zakażenia, cierpią na poważne choroby i gniją jeszcze za życia.

Miejmy tylko nadzieję, że to już ostatni "skandalik" z udziałem Anelli, którą powoli, ale konsekwentnie wypierają bardziej zmotywowane siostry Godlewskie.

Zobacz także: Siostry Godlewskie wyśmiewają się z sylwetki Ewy Farnej. Już usunęły wpis...

Zdjęcia: Instagram @anella_an

Dla tych, którzy futra nie noszą, mamy równie ciepłe kurtki:

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:54

Zobacz także

Nasze propozycje