Poprzedni artykuł: Planujesz iść na solarium przed sylwestrem? To zdjęcie może cię powstr... Następny artykuł: Tak przed operacjami wyglądała 'Polska Barbie'! Anella wystąpiła w tel...

Polska żywa Barbie planuje kolejną operację!

Kobieta,
,
, tagi: operacje plastyczne, Anella Polska Barbie
Choć wydaje się, że Anella przekroczyła już granicę dobrego smaku w kwestii operacji plastycznych, celebrytka właśnie planuje kolejny zabieg. Teraz będzie to... piłowanie żuchwy.

Anella, do której przylgnął przydomek "polskiej żywej lalki Barbie" to ostatnio jedno z najgorętszych imion w polskim show-biznesie. Anella w studio DD TVN pojawiła się kilka tygodni temu, a rozgłos wokół niej nie cichnie. Dba o to sama zainteresowana, która lubi opowiadać o swoich operacjach plastycznych oraz o tych, które planuje w przyszłości.

Okazuje się, że w ramach świątecznego prezentu celebrytka postanowiła zafundować sobie... operację piłowania żuchwy o czym poinformowała na swoim Instagramie. Polska Barbie nie dba o negatywne komentarze i podkreśla, że to ona podejmuje decyzje odnośnie swojego ciała i nie potrzebuje żadnych rad od internautów.

Najlepsze prezenty od siebie dla siebie - w drodze po świąteczne MARZENIE - „piłowanie” żuchwy czeka!MOJE ŻYCIE - MOJE CAŁO - MOJE DECYZJE! - napisała Anella na Instagramie!

Anella planuje operację piłowania żuchwy

Na czym polega operacja piłowania żuchwy? Prawdopodobnie Anelli chodzi o zabieg osteotomii żuchwy, czyli operacji przeprowadzanej przy poważnych wadach zgryzu lub niewłaściwego ustawienia szczęki.

Zabieg ten polega na obustronnym przecięciu kości żuchwy, znajdującej się w niewłaściwym położeniu, uruchomieniu jej, przesunięciu do właściwej pozycji, a następnie przykręceniu tytanowymi śrubami i płytkami w nowej właściwej pozycji (umożliwia wysunięcie, cofnięcie lub wyrównanie symetrii żuchwy). Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym - tak zabieg opisywany jest na stronie klinki Face Clinic.

Zabieg osteotomii żuchwy jest dość bolesny i ma na celu skorygowanie nierówności na żuchwie. Internauci nie kryją zdziwienia, że Anella decyduje się na niego choć w jej przypadku nie jest on konieczny.

Takie operacje są niezwykle bolesne, można po nich stracić czucie. Rekonwalescencja trwa bardzo długo. Naprawdę jest to konieczne? - czytamy w komentarzach.

Lekarze krytykują Anellę

Polską żywą barbie krytykują też lekarze. Zaproszona do „Pytania na Śniadanie" dr Joanna Kurmanow stwierdziła, że „Dobrego chirurga poznaje się, kiedy chirurg potrafi powiedzieć nie". 

– Jestem lekarzem i bardzo dbam o zdrowie pacjentek- mówiła dr  Kurmanow. – Ja znam powikłania, które mogą się zdarzyć o których pacjent sobie nie zdaje sprawy. 

Anella zarzuciła jej wtedy, że lekarka nie dba o... polski budżet.

– Najważniejsze jest poznać osobę, z którą będzie prowadzić się konwersację... przygotowaliśmy się do tego występu. Pani wypowiadała się, że odesłała pani klientkę, która chciała implant o wielkości 600 ml ponieważ uważała pani, że 300 jest wystarczające. Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych by wykonać 600 ml, oczywiście nie za jednym razem, może pani zaproponować "dobrze zrobimy pani 300, następnym wykonamy 600". To dlaczego pani odsyła tę osobę? W ten sposób zabiera pani sobie pieniążki i pieniążki, które mogą trafić do polskiego budżetu. Wtedy te osoby, jeżeli mają szczęście znajdą chirurga w Polsce, a jeżeli nie, wydają te pieniądze za granicą – mówiła.

Anellanie przejmuje się też komentarzami na Instagramie i konsekwentnie kreuje swój coraz bardziej nienaturalny wizerunek. Uważacie, że przekroczyła już granicę dobrego smaku?

Zobacz także: Anella ma rywalkę? W Radomiu mieszak druga polska Barbie!

Źródło zdjęć: Instagram

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:14

Zobacz także

Nasze propozycje