Poprzedni artykuł: Chcesz się pochwalić bukietem róż na Instagramie, ale chłopak zapomnia... Następny artykuł: Zobaczcie zdjęcie Kim Kardashian sprzed... 20 lat! Była jeszcze w lice...

Anella powróciła na salony. Jej najnowsza stylizacja to definicja tandety

Kobieta,
,
, tagi: Anella Polska Barbie
Kiedy wydawało się, że nie może być już gorzej, Anella zwana Polską Barbie prezentuje kolejną stylizację, w której na próżno szukać plusów. Czy można wyglądać bardziej wulgarnie?

Po głośnym debiucie żywej lalki Barbie - Anelli, słuch o niej odrobinę przycichł. Jej miejsce zastąpiły równie stylowe siostry Godlewskie, ale Anella An nie daje o sobie zapomnieć. Co rusz chwali się nowymi operacjami plastycznymi (ostatnio było to piłowanie szczęki), a teraz powróciła na salony. Celebrytka pojawiła się na premierze teledysku Justyny Sawickiej i jak zawsze szokowała swoim wyglądem.

Anella wraca na salony

Anella na premierę teledysku wybrała charakterystyczny dla jej wizerunku lateks. Żywa Barbie była ubrana w obcisłą sukienkę mini oraz kozaki na niebotycznej platformie. Celebrytka nie mogła odmówić sobie także różowego akcentu na torebce. Zdobił ją nawet personalizowany napis "Anella Barbie". Efekt końcowy był taki, jak zawsze - wulgarny, wyzywający i tandetny. Myślicie, że można wyglądać gorzej?

Zobacz także: Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie z młodości. Z pewnością byście jej poznały!

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:23

Zobacz także

Nasze propozycje