Poprzedni artykuł: Te siostry wyglądają jak Kim i Kylie - trudno je odróżnić od prawdziwy... Następny artykuł: Szokujący trend w mediach społecznościowych - moda na underboobs to NI...

Angelina i Brad jednak się NIE rozwiodą? wszystko wskazuje na to, że para postanowiła do siebie wrócić

Kobieta, , tagi: angelina jolie, Brad Pitt
Ich rozstanie wydawało się właściwie pewne, ale według nowych informacji Angelina i Brad wcale nie chcą doprowadzić rozwodu do końca. Z jakiego powodu?

O potencjalnym rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie jest głośno już od września 2016 roku, kiedy to para wydała oficjalne ogłoszenie o rozstaniu. Od tamtego czasu co rusz na jaw wychodziły nowe sekrety rodzinne: alkoholizm Brada, problemy pomiędzy aktorem a synem Maddoxem czy zaburzenia żywienia Angeliny. Przez długi czas były to tylko plotki, aż wreszcie ciszę przerwał Brad, który w szczerym wywiadzie dla "GQ" opowiedział o problemach z narkotykami, alkoholem oraz o terapii, na którą obecnie uczęszcza. Aktor zdradził, że najważniejsze w życiu są dla niego dzieci i to na nich zamierza skupić największą uwagę. Kilkanaście dni temu w "Vanity Fair" podobnego wywiadu udzieliła Angelina. Gwiazda przyznała w nim, że obecnie jej największym priorytetem życiowym jest dla niej wychowanie dzieci. 

Angelina i Brad: rozwodu nie będzie?

Już niedługo minie rok odkąd Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili informację o rozwodzie, ale jak się okazuje w sprawie nie poczyniono żadnych postępów. Znajomy pary w rozmowie z "US Weekly" miał zdradzić, że żadne z nich nie chce już rozwodu. 

Rozwód na razie nie wchodzi w grę. Od miesięcy nie zrobili nic, by pchnąć sprawę do przodu i wszystko wskazuje na to, że nie planują żadnych zmian w tym temacie - mówił informator w rozmowie z tygodnikiem.

Na ocieplenie stosunków pomiędzy Angeliną a Bradem miało wpłynąć publiczne przyznanie się Pitta do uzależnienia od alkoholu oraz sesje u terapeuty rodzinnego. 

Wytrzeźwiał i przestał pić, by znowu zdobyć jej serce. Brad wiedział, że ma problem, którym musi się zająć. Angelina to widzi i wywarło to na niej duże wrażenie - wyjaśniał znajomy pary.

Wydawało się, że rozstanie najpiękniejszej pary Hollywood jest właściwie przesądzone, ale jak się okazuje nie wszytko jeszcze jest stracone. Myślicie, że Angelina i Brad postanowią do siebie wrócić?

Zobacz także: Amerykańskie media: Angelina waży tylko 35 kilo! Na dowód pokazują zdjęcie

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 10:13

Zobacz także

Nasze propozycje