Poprzedni artykuł: Tak wygląda tata Rafała Maślaka. Już wiemy po kim Mister odziedziczył... Następny artykuł: Miss World 2017 została reprezentantka Indii. Polka? Daleko w tyle

'Ryczałam jak bóbr' - wyjątkowo szczery wywiad Anny Lewandowskiej

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pojawiła się ostatnio na okładce magazynu "Women's Health" i udzieliła szczerego wywiadu na temat trudów dzieciństwa. Co dokładnie powiedziała trenerka?

Anna Lewandowska w najnowszym wydaniu "Women's Health" opowiedziała o trudnym dzieciństwie. To nie pierwszy raz kiedy Anna Lewandowska podzieliła się ciężkimi wspomnieniami z dzieciństwa. Wcześniej o swojej przeszłości opowiedziała podczas wywiadu z Magdą Mołek w programie "W roli głównej". Anna Lewandowska przyznała wtedy, że bieda nie była jej obca, a jej rodzinie brakowało pieniędzy właściwie na wszystko. 

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - mówiła w rozmowie z Magdą Mołek Lewandowska. 

Anna Lewandowska o trudnym dzieciństwie

Anna Lewandowska w najnowszym wywiadzie ponownie została zapytana o ciężki czas dzieciństwa i przyznała, że przeżycia z dzieciństwa wiele ją nauczyły i mimo wszystko miały na nią pozytywny wpływ. Trenerka przyznała, że z problemów wyszła silniejsza i bardziej dojrzała. 

Nie lubię wracać do tamtych chwil, ale tak, to prawda, że był taki moment, w którym życie dorastającej dziewczynki wywróciło się do góry nogami. Było trudno, ale dziś jestem zdania, że - jak to mówią - co cię nie zabije, to cię wzmocni. Wyszłam z tego doświadczenia doroślejsza i z poczuciem, że nie warto płakać nad losem, tylko trzeba brać sprawy w swoje ręce - przyznała Anna Lewandowska w Women's Health. 

Anna w wywiadzie opowiedziała także jaki ma stosunek do pieniędzy. Trenerka wyznaje zasadę, że "nic w życiu nie jest na zawsze" i ciągle należy pracować oraz rozwijać się zawodowo.

Ponadto Anna przyznała, że obecnie wielkim wsparciem jest dla niej rodzina, a przede wszystkim mąż. Opowiedziała, że mąż często dostarcza jej powodów do wzruszeń, a rozczulił ją kiedy przed meczem z Czarnogórą kiedy to Robert prowadził wózek z niepełnosprawnym

Ryczałam jak bóbr taka byłam z niego dumna - opowiadała Anna Lewandowska. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokochała botki polskiej marki! Wiemy, gdzie kupić identyczne

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:44

Zobacz także

Nasze propozycje