Poprzedni artykuł: Nawet dzieci nie potrafią ich odróżnić! Która z nich to prawdziwa Kate... Następny artykuł: To zdarza się każdej z nas! Dlaczego ta zbyt ciasna sukienka stała się...

Anna Lewandowska zaczęła treningi kilka dni po porodzie? Fani krytykują, a gwiazda odpowiada

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Anna Lewandowska, anna lewandowska ćwiczenia
Kolejna afera na Instagramie Anny Lewandowskiej. Tym razem obserwujący zarzucają trenerce, że rozpoczyna treningi zbyt szybko. Mają rację?

Anna Lewandowska 4 maja urodziła swoją pierwszą córeczkę - Klarę, a kilka dni później pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Jej fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, jak szybko trenerka wróci do pracy oraz do regularnych treningów. Gwiazda nie pozwoliła sobie na długą przerwę i cały czas pozostaje aktywna na swoim Instagramie, gdzie od wczoraj pojawiają się posty konkursowe oraz zdjęcia z treningów. To właśnie zdjęcie Lewandowskiej w stroju sportowym wywołało oburzenie wśród jej fanów. 

Teraz już ćwiczyć? Ja też ćwiczyłam całą ciążę itd., ale bałabym się tak od razu, chyba że bardzo delikatnie! - napisała jedna z obserwujących fanek Ani.

Jak na takie zarzuty odpowiedziała trenerka? Ania podkreśla, że to tylko zdjęcie w ubraniach sportowych, które wcale nie oznacza, że zaczęła intensywnie ćwiczyć, a dodatkowo zdjęcie zostało zrobione trzy miesiące wcześniej i opublikowane z opóźnieniem. 

Nikt tu nie mówi o treningu:) Proszę czytać opis... - napisała Lewandowska pod komentarzem fanki. 

Anna Lewandowska już zaczęła ćwiczyć po porodzie? 

Okazuje się więc, że zdjęcie z siłowni zostało zrobione w lutym 2017 roku, a Anna Lewandowska najprawdopodobniej jeszcze nie powróciła do treningów. Jak informuje portal babyonline.pl - treningi najlepiej rozpocząć dopiero 6 tygodni po urodzeniu dziecka, a wysiłek fizyczny na początku nie może być zbyt duży. Początkowo powinny być to dłuższe spacery, należy unikać ćwiczeń obciążających mięśnie brzucha. Każdy poród jest jednak inny, a rozpoczęcie treningów powinno być skonsultowane z lekarzem. Anna Lewandowska, jak przystało na healthy mamę na pewno zdaje sobie z tego sprawę i już odlicza czas do rozpoczęcia treningów.  ;)

Zobacz także: Co o ćwiczeniach po porodzie sądzą użytkowniczki naszego forum? Sprawdź ich opinie!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 13:14

Zobacz także

Nasze propozycje