Poprzedni artykuł: Lara Gessler rozwodzi się po zaledwie 1,5 roku małżeństwa! Najlepsze?... Następny artykuł: Czy Julia Wieniawa zdradzała Antka? Wreszcie tłumaczy się z tych kompr...

Wolałabyś zjeść kolację z Diablo czy z Marią Niklińską? Obie możesz wylicytować

Kobieta,
,
Wśród aukcji charytatywnych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znaleźliśmy dwie oferty idealne dla smakoszy. Macie ochotę na kolację z gwiazdą w jednej z wyselekcjonowanych restauracji?

Włoska Restauracja Si zaprasza na kolację z mistrzem ringu Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem, jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich sportowców. Wielokrotny Mistrz Świata Federacji WBC od lat czynnie wspiera WOŚP. Restauracja Si przy ul. Marszałkowskiej 115, to jedno z ulubionych miejsc "Diablo" i jedna z lepszych warszawskich restauracji.

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, by osobiście poznać Mistrza, a zebrane w ten sposób pieniądze w całości zostaną przeznaczone dla podopiecznych WOŚP, którzy na co dzień muszą boksować się z życiem.

Kolacja odbędzie się w restauracji Si w Warszawie w terminie dogodnym dla zwycięzcy licytacji oraz Krzysztofa Włodarczyka, zrealizowana w całości na koszt Restauracji Si. Możecie ją wylicytować tutaj.

Jeśli wolicie polską kuchnię, polecamy wam spotkanie z Marią Niklińską. Piękna aktorka i wokalistka umówi się z fanką lub fanem w "Słoiku", restauracji inspirowaną tradycyjnymi polskimi smakami w nowoczesnym wydaniu. Nazwa nawiązuje do domowej kuchni i domowych przetworów. "Słoik" jest również jednym z ulubionych miejsc Marii.

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, by osobiście poznać Marię, zjeść pyszną kolację, spędzić miło czas, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą wszystkim podopiecznym WOŚP. Zapraszamy do licytacji niezwykłej kolacji z Marią Niklińską w Restauracji "Słoik" w Warszawie, ul. Złota 11. Aukcję znajdziecie TUTAJ.


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:55

Zobacz także

Nasze propozycje