Poprzedni artykuł: Nie uwierzycie, co ten facet zrobił po nieudanej randce z Tindera Następny artykuł: Fryzura, makijaż, waga... Najlepsze metamorfozy polskich gwiazd ostat...

Ma 83 lata, a wygląda o 20 lat młodziej. Oto babcia Kim Kardashian

Kobieta, , tagi: kim kardashian, KKW Beauty
Myślałyście, że znacie już całą rodzinę Kardashianów? A co z babcią Kim, Kourtney i Khloe? Nazywa się Mary Jo Campbell i właśnie wystąpiła w kampanii reklamowej kosmetyków swojej wnuczki.

Cała rodzina Kardashianów właściwie codziennie wyskakuje z lodówki, ale okazuje się, że należy do niej osoba, o której wcale nie jest tak głośno. Mowa o babci Kim - Mary Jo Campbell, którą wnuczki nazywają po prostu M.J. Babcia co prawda czasami pojawia się w show "Keeping up with the Kardashians", ale zazwyczaj unika obecności w mediach. Na potrzeby promocji nowego produktu marki KKW Beauty, Mary Jo Campbell wystąpiła w kampanii reklamowej razem z Kim i Kris. Kim Kardashian promuje obecnie zestawy korektorów do twarzy, które mają zawierać składniki odmładzające - to właśnie dlatego celebrytka do promocji zaprosiła matkę i babcię.

Jak wygląda babcia Kim Kardashian?

Babcia Kim Kardashian ma 83 lata, ale trzeba przyznać, że nie wygląda na swój wiek. Mary Jo Campbell tak naprawdę ma ciemne włosy, ale na potrzeby sesji KKW Beauty założyła blond perukę, która nadała jej młodzieńczego wyglądu.

Trzeba przyznać, że bez mocnego makijażu oraz nowoczesnej fryzury i... prawdopodobnie poprawek graficznych babcia Kim nie wygląda już tak niewiarygodnie młodo. Poniżej zobaczycie jej zdjęcie w bardziej naturalnej odsłonie:

Zobacz także: Kim Kardashian wyjawiła sekret swojej pięknej cery. Chodzi o gadżet, który kupicie w Polsce

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 18:22

Zobacz także

Nasze propozycje