Poprzedni artykuł: Melania i Donald Trumpowie mają kryzys? Zobaczcie nagranie Następny artykuł: Była uczestniczka „Top model” w rankingu 100 najpiękniejszych kobiet ś...

Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy? Ola ma 28 lat i jest modelką!

Kobieta, , tagi: dzieci gwiazd
Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel? Sławny aktor pozował z córką na premierze filmu "Psy 3" i to ona przyciągała wszystkie spojrzenia!

Aleksandra Linda to córka Bogusława Linda oraz Lidii Popiel. Aleksandra ma 28 lat i na co dzień pracuje przede wszystkim jako modelka - na jej Instagramie znajdziemy wiele zdjęć z sesji oraz pokazów mody. Nic dziwnego, że wykorzystuje swój potencjał, bo ma bardzo oryginalną urodę - duże usta oraz i oraz oryginalne rysy twarzy. Wyrosła z niej piękna i zmysłowa kobieta. Aleksandra od dziecka towarzyszyła znanym rodzicom w świecie show-biznesu.Jako dziecka była uroczą i skromną blondyneczką.

Jak wyglądała Aleksandra Linda?

Na premierze filmu "Psy 3" Aleksandra pojawiła się jednak nie tylko jako osoba towarzysząca sławnego taty. Okazuje się, że Ola również grała w produkcji! 28-latka wcieliła się w rolę Janki. Co ciekawe, nie jest to jej debiut aktorki. Aleksandra Linda wcześniej występowała już w dwóch filmach - "Totem" oraz "Diablo. Wyścig o wszystko". Wszystko wskazuje na to, że Aleksandra bierze przykład z obojga rodziców i próbuje sił w ich zawodach - jej mama Lidia Popiel przez wiele była jedną z najbardziej znanych polskich modelek, a Bogusław Linda nadal jest w czołówce rozchwytywanych aktorów. Trzeba przyznać, że Aleksandra ma zadatki na gwiazdę, bo po uroczystej premierze filmu "Psy 3" mówią o niej wszyscy.

Aleksandra Linda pozowała obok taty w bardzo udanej stylizacji. 28-latka miała na sobie satynową suknię z dużym dekoltem, do której dobrała oryginalne kolczyki. Stylizacja była bardzo prosta, ale zarazem efektowna. Nie sposób nie wspomnieć o jej fryzurze. Aleksandra zdecydowała się na bardzo modny efekt mokrych włosów - tzw. "wet look" to fryzura bardzo często wybierana przez gwiazdy na czerwonym dywanie, bo prezentuje się zarazem oryginalnie, jak i nowocześnie. 

Jesteśmy ciekawe, czy Aleksandra będzie częściej pojawiać się na ściankach. Nie da się ukryć, że ze sławnym nazwiskiem oraz nieprzeciętną urodą ma duże szanse na karierę w show-biznesie. W Polsce wiele córek sławnych rodziców cieszy się zainteresowaniem mediów - możemy w tym gronie wymienić Olgę Frycz, Zofię Zborowską, Helenę Englert. Czy niebawem dołączy do nich również Aleksandra Linda?

Zobacz także: Córka tragicznie zmarłej Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 12 lat. Jak wygląda Liliana?

Źródło zdjęć: ONS, Studio69

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 19:54

Nasze propozycje