Poprzedni artykuł: Najlepsze książki na wakacje wydawnictwa Filia - od tych romantycznych... Następny artykuł: 3 książki dla kobiet - nowości wydawnictwa Edipresse

#bottlecupchallenge to nowy hit na Instagramie. Wyzwanie podjęła nawet Anna Lewandowska. O co chodzi?

Kobieta,
,
, tagi: viral
Już dawno żaden internetowy challenge nie był tak popularny. Gwiazdy na całym świecie… odkręcają butelkę kopniakiem.

Wyzwanie #bottlecupchallenge w ostatnim czasie dosłownie zalało social media. Zaczęło się od mistrza świata w taekwondo, który zaledwie dwa tygodnie temu rzucił wyzwanie celebrytom (wśród nich był m.in. Jean Claude Van Damme). W wyzwaniu chodzi o nic innego, jak... otworzenie butelki wody kopniakiem.

Bottle Cup Challenge - o co chodzi?

Dziś hashtag #bottlecupchallenge liczy już prawie 240 tysięcy postów, a liczba ta ciągle rośnie. Otworzyć butelkę z półobrotu próbują zarówno zwykli ludzie, jak i największe światowe gwiazdy, dzieląc się filmami na swoich profilach.

Zobacz także: "Vacuum Challenge" nowe niebezpieczne wyzwanie na Instagramie

Dotychczas najbardziej zaskakujący film z otwierania butelki opublikowała Mariah Carey. Gwiazda na początku nagrania wygląda, jakby przygotowywała się do kopnięcie, ale w rzeczywistości robi coś innego. Musicie to zobaczyć:

Piosenkarce udaje się otworzyć butelkę za pomocą swojego nieziemsko mocnego głosu. Ten film stał się prawdziwym viralem! Najbardziej ekstremalny sposób wykonania zadania wybrała Kendall Jenner, która mknąc na motorówce w skąpym bikini, strąciła stopą zakrętkę.

Swoją wersję Bottle Cup Challenge wypróbowała także nasza polska gwiazda. Ania Lewandowska pochwaliła się, jak z kopniaka otwiera butelkę wody. Dla wysportowanej Lewej raczej nie był to duży kłopot. Czekamy teraz na odpowiedź kolejnych polskich gwiazd.

Zobacz także: Anna Lewandowska w odważnym bikini na wakacjach. Fani są zachwyceni

Też podejmiecie to wyzwanie?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2019, 20:26

Nasze propozycje