Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna choruje na łuszczycę, ale się tego nie wystydzi. To nie... Następny artykuł: Dzięki tym sposobom nie będziesz musiała używać podkładu!

Brad Pitt po raz pierwszy opowiada o powodach rozstania z Angeliną i przyznaje się do alkoholizmu

Kobieta, , tagi: angelina jolie, Brad Pitt
O wywiadzie Brada Pitta dla "GQ" dziś mówią wszyscy. Aktor opowiedział w nim o dramatycznej walce z uzależnieniem oraz załamaniu po utracie rodziny.

Brad Pitt w niezwykle szczerym wywiadzie dla "GQ" opowiedział o szczegółach rozstania z Angeliną, uzależnieniu od alkoholu oraz o terapii, na którą obecnie uczęszcza. Aktor w rozmowie przyznał, że rozstanie było dla niego "wielkim generatorem zmian", a obecnie stara się zacząć życie na nowo. Aktor próbuje zerwać ze starymi nawykami, które przyczyniły się do rozpadu jego rodziny oraz skandalu w mediach. Brad i Angelina Jolie byli parą od 2004 roku, a we wrześniu ubiegłego roku ogłosili rozwód. Na aktorze ciążyły zarzuty o uderzenie syna oraz nadużywanie alkoholu. Brad przyznał, że w ubiegłym roku "nie radził sobie" i obecnie próbuje naprawić błędy przeszłości. 

Właśnie zacząłem terapię. Kocham to. Przeszedłem przez dwóch terapeutów, aby wreszcie trafić na dobrą osobę - przyznał Brad Pitt w rozmowie z GQ. 

Post udostępniony przez GQ (@gq)

Brad Pitt o alkoholizmie 

Brad Pitt w wywiadzie dla "GQ" niczego nie ukrywał, ani nie koloryzował. Aktor szczerze opowiedział o swoich problemach, załamaniu nerwowym oraz życiu w cieniu skandalu. 

Nie pamiętam dnia od czasów zakończenia collegu, w którym nie napiłbym się alkoholu, nie zapalił skręta, czegokolwiek. Czegokolwiek. Skończyłem z tym wszystkim poza piciem w momencie, w którym założyłem rodzinę. Jednak nie w tym ostatnim roku, w którym pojawiły się problemy, z którymi sobie nie radziłem. Piłem za dużo, a to stało się problemem. Cieszę się, że minęło już pół roku, odkąd jestem trzeźwy. To słodko-gorzki czas, podczas którego odzyskałem czucie w palcach. [...]  Potrafiłem opić Rosjanina jego własną wódką. Byłem w tym dobry, wręcz profesjonalny - szczerze wyznał Pitt. 

Obecnie aktor zerwał z nałogiem, a terapia pomaga mu ruszyć do przodu. W wywiadzie przyznał, że alkohol zamienił na sok żurawinowy i wodę gazowaną, a wycisza się dzięki pracy fizycznej.

Brad Pitt o rozwodzie z Angeliną

Aktor w rozmowie po raz pierwszy tak szczerze opowiedział o rozwodzie z Angeliną. Brad stwierdził, że obecnie najważniejsze jest dla niego odbudowanie relacji z dziećmi. Para zdecydowała się zakończyć zaciekłą walkę w sądzie i obecnie razem z Angeliną starają się rozstać w dobrej atmosferze. 

 Na szczęście mnie i mojej partnerce udało się dogadać w tej kwestii i wypracować pewne rzeczy. Ten trudny okres to dla mnie czas przyglądania się moim słabościom i porażkom - mówił Brad. 

Brad przyznał, że obecnie "film jest dla niego przeszłością" i nie widzi już w sobie aktora, bo zawód ten nie sprzyja ojcostwu. Na ten moment aktor zamierza skupić się wyłącznie na sobie i na swojej rodzinie. Cała sytuacja całkowicie go przerosła - "Najchętniej zmieniłbym nazwisko" - powiedział w wywiadzie Brad. 

Jeśli podejrzewasz, że twój mężczyzna może mieć problemy z alkoholem, przeczytaj więcej na naszym forum.

Zobacz także: Czy Angelina Jolie ma nowego partnera?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 13:39

Nasze propozycje