Poprzedni artykuł: Podziwialiście wygląd Anny i Roberta Lewandowskich na weselu przyjació... Następny artykuł: Ewa Farna nigdy nie mówiła tak wprost o swojej wadze. To chora presja!

Jak teraz wygląda brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego? Będziecie zaskoczone!

Kobieta,
,
, tagi: Adam Zdrójkowski, Rodzinka pl
Kiedyś byli, jak dwie krople wody, a teraz wyglądają zupełnie inaczej. Zobacz, jak obecnie wygląda brat Adama Zdrójkowskiego, Kuba!

Wiedziałyście, że Adam Zdrójkowski z serialu "rodzinka.pl" ma brata bliźniaka? Jego brat ma na imię Jakub i również rozwija karierę aktorską. Bracia wspólnie stawili pierwsze kroki w show-biznesie. Wystąpili m.in. w "Rodzinie zastępczej", a Jakub pojawił się w serialu "Magda M.", ale w późniejszym czasie to kariera Adama nabrała rozpędu. Dzięki roli w serialu "rodzinka.pl", Adam Zdrójkowski cieszy się dziś ogromna popularnością. 

Jakub również regularnie pojawia się na ekranach telewizorów czy też kin. Wystąpił m.in. w filmie "Ciacho" czy w "Hotelu 52". Jakub pojawił się także gościnnie w jednym z odcinków "rodzinki.pl". 

Jakub Zdrójkowski - brat bliźniak Adama

W dzieciństwie bracia Zdrójkowscy byli właściwie nie do odróżnienia, ale obecnie w wieku 17 lat nadal są do siebie podobni, ale nie można już powiedzieć, że są identyczni. Urodzili się 29 maja 2000 roku, więc mają po 17 lat.

Kiedy patrzymy na aktualne zdjęcia braci, trudno jest nam uwierzyć, że są bliźniakami. Wam również? :)

Zobacz także: Julia Wieniawa w spodniach, których nie lubią mężczyźni. Jak wyglądała?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 14:09

Zobacz także

Nasze propozycje