Poprzedni artykuł: Anna Wendzikowska w ogniu krytyki, a wszystko przez… sukienki córki. F... Następny artykuł: Wcale nie Doda! Emil Stępień na premierze „Psów 3” pojawił się z inną...

Brzuszek Małgorzaty Rozenek-Majdan jest już naprawdę duży!

Kobieta,
,
, tagi: ciążowy brzuszek, Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzacie Rozenek-Majdan coraz trudniej jest ukrywać ciążowy brzuszek. Widoczny jest już nawet pod bardzo luźnymi ubraniami!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się pierwszego dziecka, a radosną nowiną podzielili się podczas koncertu IRY w grudniu. Małgorzata Rozenek-Majdan przez trzy miesiące ukrywała ciążę, ale teraz - w piątym miesiącu - dumnie prezentuje coraz większy brzuszek. Zdjęciem, na którym dobrze widać ciążowy brzuszek, dzieliła się już na Instagramie, a ostatnio została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru. Na najnowszych zdjęciach widać dobrze sylwetkę przyszłej mamy.

Ciążowy brzuszek Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan została przyłapana przez fotoreporterów w nietypowym dla siebie wydaniu. Gwiazda była praktycznie bez makijażu. Oczywiście jak zawsze miała przedłużone rzęsy - Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśla, że lubi w sposób naturalny zwiększać objętość rzęs. Miała na sobie modne w tym sezonie śniegowce w miejskim stylu, luźne spodnie i sweter, futrzany płaszcz oraz różową torebkę Chanel. Choć gwiazda zdecydowała się na ubrania o oversizowym kroju i tak widać było pod nimi wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Zresztą Małgorzata Rozenek-Majdan wcale nie chce go ukrywać - jest z niego dumna. Bardzo długo starała się o dziecko i jest mocno zaangażowana w walkę o prawa rodziców, którzy decydują się na in vitro.

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan planowany jest na czerwiec, ale gwiazda w ciąży nie rezygnuje z pracy. Nagrywa programy i zarabia na Instagramie. Szacuje się, że za jeden post może zgarniać nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Płeć dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Większość gwiazd decyduje się na ukrywanie płci dziecka, ale zarówno Radosław Majdan, jak i sama Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdzili, że spodziewają się chłopca. Przypomnijmy, że para wychowuje już dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa gwiazdy. Małgorzata Rozenek-Majdan pod jednym z postów reklamowych dla marki z odzieżą dla dzieci napisała -  "A może warto pomyśleć o nowej kolekcji? Tym razem dla chłopców...". Na pewno będzie stylowa:)

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w supermodnych butach z wyprzedaży. Kosztują mniej niż 120 zł!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 20:50

Nasze propozycje