Poprzedni artykuł: Regulamin konkursu Kosmetyku Wszech Czasów 2018 Następny artykuł: Agnieszka Hyży przytyła? 'Za te boczki weźmie się Anna Lewandowska'

Była dziewczyna Antka Królikowskiego spotyka się z... jego rodzonym bratem. O kim mowa?

Kobieta,
,
, tagi: związki, Antek Królikowski
Najpierw była w związku z Antkiem Królikowskim, teraz spotyka się z jego rodzonym bratem. Kim jest Joanna Jarmołowicz, która upodobała sobie braci Królikowskich?

Polski show-biznes jest dość mały i zamknięty, a celebryci lubią wymieniać się partnerami. A niektóre aktorki lubią nawet poruszać się w ramach jednego klanu. Mowa o 24-letniej Joannie Jarmołowicz - byłej dziewczynie Antka Królikowskiego, która obecnie spotyka się z... jego rodzonym bratem, 26-letnim Janem. Joanna znana jest m.in. z ról w serialach "Pierwsza miłość" oraz "Na noże". U boku Antka nie udało jej się wybić, ale związek z Janem już teraz zapewnił jej rozgłos. Uwagę zwraca też nowa fryzura aktorki - u boku Antka była brunetką, obecnie stawia na słoneczny blond i aż trudno ją rozpoznać.

Jarmołowicz ze starszym bratem Królikowskim umawiała się w 2015 r., na długo zanim ten poznał Julię Wieniawę. Wszystko wskazuje, że Joannę Antek rzucił dla Katarzyny Sawczuk, również występującej w serialu "Na noże"... Wszystko w rodzinie ;)

Joanna Jarmołowicz - nowa dziewczyna Jana Królikowskiego

O związku Jana Królikowskiego oraz Joanny Jarmołowicz poinformował "Fakt". Jak twierdzi informator tabloidu - wszyscy w rodzinie Królikowskich na czele z Antkiem akceptują ten związek.

Dostał błogosławieństwo. Antek od dawna nie ma kontaktu z Asią, a sam jest zakochany w Julii Wieniawie. Uznał, że gdyby zabronił bratu wchodzenia w ten związek, to byłoby to niezdrowe. Życzy mu jak najlepiej - twierdzi informator tabloidu.

Myślicie, że ten związek ma szansę przetrwać? A Jan i Joanna niedługo staną się równie popularni, co Antek Królikowski i Julia Wieniawa?

Zobacz także: Julia Wieniawa w kombinezonie z Bershki za 109 złotych. Będzie hitem sprzedaży!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 22:56

Zobacz także

Nasze propozycje