Poprzedni artykuł: Esmeralda Godlewska pokazała się w szpitalnym łóżku! Mistrzyni autopro... Następny artykuł: Mężczyźni tego nienawidzą. Natychmiast przestań robić to przez seksem!

Kim jest były Esmeraldy Godlewskiej? To przez niego przeszła załamanie nerwowe

Kobieta,
,
, tagi: siostry Godlewskie
Po spowodowanym pod wpływem alkoholu wypadku o najmłodszej z sióstr Godlewskich znów jest bardzo głośno. Według rodziny, przyczyną wszystkich problemów Esmeraldy było dramatyczne rozstanie z ojcem jej dziecka. Kim jest ten tajemniczy mężczyzna?

Monika "Esmeralda" Godlewska ma złą passę. W ostatnich miesiącach przydarzało jej się nieszczęście za nieszczęściem: rozstanie z narzeczonym, poronienie, internetowy hejt, problemy z utrzymaniem wagi... Kulminacją problemów celebrytki był niedzielny wypadek na warszawskiej Pradze, który miała spowodować pod wpływem alkoholu. Na szczęście nikt poza Esmeraldą nie ucierpiał, a i ona sama jest przytomna i powoli dochodzi do zdrowia.

fot. Instagram

Esmeralda Godlewska nie śpieszy się z wyjaśnieniami, dlaczego wsiadła za kierownicę po alkoholu (w wideo ze szpitala obiecuje za to rychły powrót do show-biznesu). Uprzedzają ją jednak siostry, konkretnie najstarsza Magdalena. W rozmowie z "Super Expressem" ujawniła, że Esmeralda cierpi na ciężką depresję i ma za sobą nawet próbę samobójczą. O stan siostry obwinia świat zewnętrzny - głównie internetowych hejterów i byłego narzeczonego, z którym najmłodsza Godlewska ma 2-letniego syna Milana. Bezpośrednią przyczyną alkoholowego rajdu Esmeraldy miało być zobaczenie wspólnego zdjęcia Milanka, byłego ukochanego i jego nowej partnerki.

Arkadiusz Płoński, były narzeczony Esmeraldy Godlewskiej

Kim jest były narzeczony Godlewskiej i ojciec Milana? To 29-letni szef kuchni i krytyk kulinarny - Arkadiusz Płoński. Jego potraw możecie spróbować w jednej z restauracji na warszawskim Powiślu.

Płoński gotuje także dla gwiazd telewizji, a na jego Instagramie znajdziecie wiele zdjęć kucharza z celebrytami. Wypatrzyliśmy tam m. in. Jessikę Mercedes, Maję Sablewską, Kubę Wojewódzkiego, Renulkę czy Radzimira Dębskiego.

Wcześniej mężczyzna zajmował się także modelingiem, a jego najsłynniejsze zdjęcia to zmysłowe sesje w towarzystwie narzeczonej.

Esmeralda Godlewska i Arkadiusz Płoński - sesje zdjęciowe z 2014 r.

fot. profil Moniki Godlewskiej na Maxmodels.pl

Wspólne zdjęcia pochodzą sprzed 4 lat, kiedy oboje zakochani o rozpoznawalności mogli dopiero pomarzyć. Później szukali sławy w telewizji Polsat Cafe, w kontrowersyjnym programie "Gry małżeńskie", w którym pary testują granice swojej wierności.

Esmeralda Godlewska i Arkadiusz Płoński w programie

fot. screen Ipla.pl / Polsat Cafe

Godlewska i Płoński - rozstanie i pomówienia

O rozpadzie związku Godlewskiej wiadomo niewiele - właściwie tyle, ile ujawniła rodzina zainteresowanej. Narzeczeni zerwali co najmniej kilka miesięcy temu - w lutym tego roku Płoński opublikował na Facebooku wymowne zdjęcie z nową partnerką.

Zaledwie kilka dni później plotkarskie serwisy zaczęły się rozpisywać o poronieniu Esmeraldy Godlewskiej, a także o jej szokujących potyczkach słownych z niejaką Julią Dybowską, instagramową influencerką nazywaną polską Barbie.

W skrócie Godlewska oskarżyła nową partnerkę Płońskiego, że razem z Dybowską uczestniczyły w dubajskim skandalu, gromadząc przy tym spory majątek. Za pieniądze sponsorów miałyby następnie kupować luksusowe podarki dla uwodzonego Płońskiego, w tym eleganckie auto. Nie wiadomo, ile w podejrzeniach Godlewskiej było prawdy. Faktem jest tylko, że szef kuchni ma słabość do szybkich aut oraz kobiet o wydatnych ustach i biustach.

Love My Life ... ❤️ ⭐️

Post udostępniony przez Arkadiusz Płoński (@headcheff_artystasmaku)

Mimo niechęci sióstr Godlewskich, wydaje się, że Płoński porzucił tylko narzeczoną, nie tracąc zainteresowania synkiem. Regularnie publikuje na FB zdjęcia z Milanem, co sugeruje, że często spędza z nim czas. Nie wiadomo, czy to ojciec zajmie się chłopcem w czasie hospitalizacji i leczenia psychiatrycznego Esmeraldy. Ani czy po wypadku będzie próbował pozbawić byłą praw rodzicielskich...

Jak myślicie - kto ma rację w tym konflikcie dawnych zakochanych?

Zdj. główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 03:53

Zobacz także

Nasze propozycje