Poprzedni artykuł: JESIENNE EKOCUDA – w trosce o zdrowie i naturalne piękno Następny artykuł: Anna Starmach czuje się podglądana i ostro krytykuje paparazzi. "To je...

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka?! Kim jest tajemniczy Jakub?

Kobieta,
,
, tagi: Julia Wieniawa
Show-biznes obiegła informacja o nowym związku Julii Wieniawy. Kim jest i jak wygląda jej nowy chłopak?

W ostatnim czasie Julia Wieniawa pozostawała singielką. Z poważnego związku z aktorem Antonim Królikowskim szybko wpadła w krótki romans z muzykiem Aleksandrem Baronem. W ostatnich miesiącach postawiła jednak na siebie, a przez nadmiar pracy nie w głowie były jej nowe związki. Coś się jednak zmieniło bo w mediach pojawiły się informacje o jej nowym partnerze, z którym została przyłapana na namiętnych czułościach. Kim jest nowy chłopak Julii Wieniawy?

Jak wygląda nowy chłopak Juli Wieniawy?

Serwis Plotek.pl powołując się na swojego anonimowego informatora donosi, że Julia Wieniawa widziana była z partnerem w jednym z warszawskim kasyn. Podobno nie kryła ona uczuć do swojego nowego towarzysza. 

Widziałam Julkę w kasynie, jak całowała się z chłopakiem. Jego twarz wydała mi się znajoma. Szybko ogarnęłam, że w końcu obserwuję go na Instagramie – twierdzi źródło Plotka.

Mężczyzna z Instagrama to podobno finalista Mistera Polski 2019 - 28-letni Jakub Bzdawka. Może pochwalić się on imponującą sylwetką, którą chętnie chwali się w social-mediach. O znajomości z Julią Wieniawą świadczy także fakt, że jakiś czas temu opublikował on ich wspólne zdjęcie. Na pytanie obserwatorów czy są parą, odpowiedział:

Nie chciałem się chwalić :D 

Finał Mistera Polski już w listopadzie. Czy Jakub ma szansę powtórzyć sukces Rafała Maślaka? Z pewnością w zdobyciu sławy pomoże mu związek z Julią. 

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć przystojnego Jakuba Bzdawki! 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 05:16

Nasze propozycje