Poprzedni artykuł: Zapomnij o figurze klepsydry. Teraz najbardziej pożądane jest ciało w... Następny artykuł: Ewa Chodakowska opowiada o pierwszej pracy. 'Dostawałam 2 złote za...'

Mamy zdjęcia z chrztu księcia Archiego! Dlaczego brakuje na nich królowej?

Do sieci trafiły pierwsze fotografie z chrztu Archiego. Dlaczego brakuje na nich królowej Elżbiety II?

Pierwsze dziecko księżnej Meghan oraz księcia Harry'ego przyszło na świat 6 maja 2019 roku. Równo dwa miesiące po narodzinach Archiego odbył się jego chrzest. Para książęca zorganizowała go z dala od mediów (nie byli na nim obecni nawet fotoreporterzy). Na wydarzenie zostało zaproszonych jedynie kilkanaście osób z najbliższego otoczenia pary książęcej.

 Chrzest odbył się w prywatnej kaplicy zamku Windsor. Na chrzcinach był obecny tylko jeden fotograf - Chris Allerton. 

Zdjęcia z chrztu księcia Archiego

Meghan Markle na dzień chrztu wybrała biel. Jej stylizacja bardzo przypomina nam look Kate Middleton z chrzcin księcia Louisa

Na zdjęcia upublicznionych na profilu SussexRoyal na Instagramie w oczy rzuca się brak królowej Elżbiety II. O jej nieobecności wiadomo było już wcześniej. Królowa obecnie przebywa w Szkocji i nie mogła pojawić się na chrzcinach. Para książęca o tym wiedziała, a mimo to nie zmieniła terminu uroczystości. 

chrzest archiego zdjęcia

Rodzice chrzestni Archiego

Przed chrztem sporo spekulowało się na temat potencjalnych rodziców chrzestnych royal baby. Wymieniano m.in. Victorię Beckham. Ostatecznie para książęca wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że nazwiska rodziców nie zostaną ujawnione ze względu na ich życzenie. 

Księżna i książę są bardzo szczęśliwi, że mogą dziś dzielić radość z poddanymi, którzy okazywali wiele wsparcia od momentu narodzin ich syna. Dziękują za miłe słowa w tym wyjątkowym czasie - czytamy pod zdjęciami opublikowanymi na Instagramie. 

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie para książęca podzieli się kolejnymi zdjęciami uroczego Archiego!

Zobacz także: Meghan Markle pojawiła się na Wimbledonie! Czyżby zeszczuplała?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:14

Nasze propozycje