Poprzedni artykuł: Anna Wendzikowska już ma nowego chłopaka? A może wróciła do Jana Bazyl... Następny artykuł: Anty-zaręczynowe pierścionki to hit wśród singielek. Nosiłybyście?

Celine Dion ma dość oskarżeń o anoreksję! Odpowiada hejterom: "Mi się to podoba"

Kobieta, , tagi: celine dion
Celine Dion dobitnie ucięła plotki na temat jej problemów zdrowotnych oraz nowego związku. Choć jest krytykowana za zbyt szczupłą sylwetkę, gwiazda przyznaje, że sama czuje się piękna i szczęśliwa.

Celine Dion podczas niedawnego tygodnia mody haute couture w Paryżu była jedną z największych sensacji i to z kilku powodów. Gwiazda ze wzruszenia popłakała się na pokazie Valentino (powodem była piosenka, do której tańczyła na ślubie ze swoim zmarłym mężem), redaktorzy mody zachwycali się jej efektownymi stylizacjami, a dodatkowo pojawiły się plotki o związku piosenkarki z młodszym od niej o 16 lat tancerzem.

Mimo wszystko Celine Dion pojawiała się na nagłówkach głównie z powodu swojej niepokojąco szczupłej sylwetki. Piosenkarka w niedawnym czasie mocno schudła, a tabloidy zaczęły sugerować, że może być to skutek zaburzeń odżywiania.

Celine Dion odpowiada na krytykę dotyczącą jej wyglądu

Celine Dion, którą stylizuje Law Roach, w Paryżu nosiła raczej ubrania zasłaniające ciało. Dwa razy jednak zdecydowała się na garnitury z dużym dekoltem, które podkreśliły jej bardzo wychudzoną klatkę piersiową. To właśnie zdjęcia, które zrobiono piosenkarce w tych stylizacjach były najgłośniej omawiane w mediach.

Do tej pory gwiazda nie komentowała swojego wyglądu, aż wreszcie w wywiadzie, którego udzieliła Danowi Wottonowi zdecydowała się odnieść do szerokiego hejtu, który pojawił się w mediach.

Robię to dla siebie. Chcę się czuć silna, piękna, kobieca i seksowna. Mi się to podoba i nie chcę o tym dyskutować. Nie zawracajcie sobie głowy. Nie róbcie zdjęć [...]. Jeśli wam się nie podobam, zostawcie mnie w spokoju - powiedziała dobitnie Celine Dion w "The Dan Wootton Interview".

Gwiazda odniosła się ponadto to plotek dotyczących jej nowego chłopaka. Celine powiedziała, że jest singielką i ma prawo mieć wokół siebie przyjaciół, którzy trzymają ją za rękę. Jak widać zamieszanie powstałe w mediach musiało mocno zdenerwować piosenkarkę. Najważniejsze jest jednak, że ona w pełni akceptuje swój wygląd i jak przyznała - nareszcie możecie cieszyć się noszeniem kreacji haute couture.

Pozostaje bić brawa za pewność siebie i odporność na krytykę!

Zobacz także: Bella Thorne znowu pokazała nieogolone nogi. Mało brakowało, a pokazałaby również piersi

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:06

Nasze propozycje