Poprzedni artykuł: Meghan Markle podczas pierwszego nieoficjalnego wyjścia po porodzie! J... Następny artykuł: Zapomnij o figurze klepsydry. Teraz najbardziej pożądane jest ciało w...

Tak wygląda 15-letnia córka Kasi Smutniak! Jest podobna do polskiej piękności?

Kobieta,
,
, tagi: Kasia Smutniak, córka gwiazdy
Kasia Smutniak uważana jest za "młodszą siostrę Moniki Bellucci". Czy jej nastoletnia córka jest równie piękna, co mama?

Kasia Smutniak przez wiele lat pracowała jako modelka, jednak prawdziwą sławę przyniosła jej kariera aktorki. We Włoszech stała się prawdziwą gwiazdą i występuje tam w wielu dużych produkcjach (polecamy szczególnie film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"). Włosi, tak jak my, zachwycają się talentem i urodą Kasi. Aż ciężko uwierzyć, że aktorka ma 39 lat i… 15-letnią córkę. Czy nastolatka jest podobna do mamy?

Źródło: EastNews

Zobacz także: Kate Middleton jest w czwartej ciąży? 

Jak wygląda córka Kasi Smutniak?

Córka Kasi ma na imię Sophie i w tym roku skończy 15-lat. Na tegorocznym festiwalu filmowym w Taorminie towarzyszyła mamie na czerwonym dywanie. Podczas gdy Smutniak założyła wartą 25 tysięcy złotych czerwoną kreację od Valentino, nastolatka miała na sobie długi kombinezon w stylu boho.

Zobacz także: Robert Lewandowski pokazał twarz Klary!

Sophie prezentowała się równie dobrze co jej mama, tylko o wiele skromniej. Nie był to jednak debiut dziewczynki, mała Smutniak, od jakiegoś czasu, pojawia się regularnie w show-biznesie. Czyżby mama dostrzegła urodę córki i chce ją promować? A może mała również posiada aktorski talent?

Zaznaczmy, że ojcem Sophie jest tragicznie zmarły kilka lat temu, włoski aktor Pietro Taricone. Naszym zdaniem to właśnie do niego Sophie jest najbardziej podobna. My wróżymy, że wyrośnie na naprawdę piękną kobietę. Jak myślicie?

Źródło zdjęcia głównego: EastNews

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:28

Nasze propozycje