Poprzedni artykuł: Konkurs: Wygraj pobyt w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym! Następny artykuł: 'Piękna i naturalna' kuzynka Kardashianek - czy Natalie Zettel zagrozi...

Dakota Johnson spotyka się z jednym z najbardziej przystojnych aktorów w Hollywood?

To może być nowa najpiękniejsza para Hollywood! Dakota Johnson prawdopodobnie spotyka się z bardzo przystojnym mężczyzną...

Wbrew powszechnemu przekonaniu Dakota Johnson i Jamie Dornan są parą, ale tylko na ekranie. W prawdziwym życiu odtwórców ról Anstasii i Christiana nigdy nic nie łączyło. Jamie od dawna jest żonaty, z kolei Dakota ma za sobą kilka nieudanych związków. Aktorka spotykała się m.in. z modelem Matthew Hittem czy z aktorem Jordanem Mastersonem. Ostatnio jednak widywana jest w towarzystwie innego, niezwykle przystojnego aktora - mowa tu o... Jonie Hammie. Jon znany jest przede wszystkim z roli w serialu "Mad Men" i powszechnie uważany jest za jednego z najbardziej przystojnych i męskich facetów w Hollywood. 

Dakota Johnson ma nowego chłopaka?

O związku 28-letniej Dakoty i 46-letniego Jona jako pierwszy poinformował portal "Page Six". Para podobno ostatnio pokazuje się razem i wcale nie chodzi o zwyczajne koleżeństwo. Jeśli plotki okażą się prawdziwe to będzie jedna z najpiękniejszych par show-biznesu. Myślicie, że Dakota i Jon pasują do siebie?

Zobacz także: Będzie nowa część filmu "50 twarzy Greya"! Wiemy, kiedy będzie premiera

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:17

Zobacz także

Nasze propozycje