Poprzedni artykuł: Kasia Smutniak choruje na bielactwo. Pokazała, jak naprawdę wygląda je... Następny artykuł: Tamara Subbotko z „Top model” wzięła ślub! Zobaczcie suknię ślubną

Demi Lovato pokazała cellulit na udach. To jej pierwsze zdjęcie w bikini bez retuszu

Kobieta, , tagi: cellulit, Demi Lovato
Demi Lovato postanowiła, że nie będzie dłużej wstydzić się własnego ciała i zdecydowała się na opublikowanie na Instagramie zdjęcia, na którym widać cellulit. Fotografia już teraz pobiła rekord lajków na jej koncie.

Demi Lovato jest jedną z najpiękniejszych kobiet w show-biznesie, ale gwiazda w ubiegłych latach miała problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Demi walczyła z wieloma uzależnieniami, m.in. od alkoholu oraz narkotyków. Rok temu gwiazda przedawkowała heroinę, a później trafiła na odwyk i terapię.

Oprócz uzależnień, największe problemy Demi dotyczyły zaburzeń odżywiania. U piosenkarki najpierw pojawiła się anoreksja, a później z kolei Demi musiała leczyć się z bulimii. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka w końcu pożegnała kompleksy i zaakceptowała swój wygląd. Obecnie Demi może waży kilka kilogramów więcej niż na początku kariery, ale wydaje się być o wiele szczęśliwszą osobą. Gwiazda na swoim Instagramie po raz pierwszy opublikowała zdjęcie w bikini, które nie zostało przerobione graficznie.

Demi Lovato opublikowała zdjęcie w bikini bez retuszu

Pod postem Demi zamieściła także ważne przesłanie. Piosenkarka przyznała, że do tej pory publikowała na Instagramie wyłącznie zdjęcia po obróbce w Photoshopie i teraz się tego wstydzi. Demi Lovato ponadto przyznała, że nie chce dłużej żyć z presją ciągłego odchudzania i konieczności uczęszczania na mordercze treningi. Kiedyś odmawiała sobie urodzinowego tortu, a zamiast niego wybierała kawałek arbuza ze świeczkami. Piosenkarka przyznała, że chce wreszcie żyć normalnie.

To mój największy strach. Moje niewyretuszowane zdjęcie w bikini. Z CELLULITEM. Jestem już bardzo zmęczona byciem zawstydzoną swoim ciałem, retuszowaniem go (moje poprzednie zdjęcia w bikini były poprawiane - nie jestem dumna z tego, że to zrobiłam, ale to prawda). [...] Oto ja, niezawstydzona, nieprzestraszona i duma z własnego ciała, które przeszło wiele i będzie mnie zachwycać kiedy mam nadzieję kiedyś uda mi się urodzić dziecko. [...] Kocham siebie i wy też powinniście! Mam nadzieję, że zainspirowałam dziś kogoś do pokochania swojego ciała - napisała pod zdjęciem Demi.

Demi Lovato nie jest pierwsza gwiazdą, która zdecydowała się opublikować zdjęcie w bikini bez retuszu. Wiele polskich gwiazd również decyduje się na taki krok. Zdjęciem bez filtrów pochwaliły się m.in. Aleksandra Domańska, a także Maja Hyży.

To wspaniałe, że coraz gwiazd pokazuje, jak wygląda naprawdę zamiast kreować nierealny wizerunek w social mediach. Oby śladem Demi poszły kolejne gwiazdy i influencerki!

Zobacz także: Siostra Demi Lovato przeszła niesamowitą metamorfozę! Z brzydkiego kaczątka wyrósł piękny łabędź...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:16

Nasze propozycje