Poprzedni artykuł: Wiceminister zdrowia zapowiada zniesienie obowiązku noszenia maseczek Następny artykuł: Sandra Mosakowska z "Hotelu Paradise" pokazała się bez makijażu

Dwa produkty, których nigdy nie je Jennifer Lopez. To dlatego jest tak szczupła?

Jennifer Lopez ze swojego jadłospisu wykluczyła wiele produktów, ale najbardziej nie lubi jeść dwóch produktów. Czego nigdy nie znajdziemy na talerzu piosenkarki?

Jennifer Lopez ma fenomenalne ciało, a w wieku 51 lat jest tak samo zgrabna, jak na początku kariery. To pewnie w dużej mierze zasługa genów, ale Jennifer sama zapracowała na swój wygląd. Piosenkarka codziennie (bez wyjątków!) odwiedza siłownię, a każdy jej trening poświęcony jest innej partii ciała. W pewnym momencie mówiło się nawet, że J.Lo przesadziła z ćwiczeniami...

Oprócz wyczerpujących treningów, Jennifer stawia na bardzo zdrową dietę. Piosenkarka unika przetworzonych produktów oraz węglowodanów, a poza tym właściwie całkowicie zrezygnowała z picia alkoholu i kawy. Jennifer Lopez często całkowicie eliminuje cukier z diety przykładowo na dwa tygodnie, kiedy musi przygotować się do ważnego występu. 

Zobacz także: Jennifer Lopez zawsze ma nienaganny makijaż, ale tym razem zaliczyła wpadkę

Jak wygląda dieta Jennifer Lopez?

Okazuje się, że w jadłospisie Jennifer Lopez nie znajdziemy także dwóch produktów, które powszechnie uważane są za bardzo zdrowe. Piosenkarka jednak nigdy nie je łososia oraz owoców (na czele z jagodami). Opowiedział o tym jej prywatny kucharz Kelvin Fernandez w wywiadzie dla "US Weekly".

Nigdy nie serwuję J.LO łososia. Jeśli przyrządzam łososia dla gości, zawsze muszę zrobić w zamian halibuta lub dorsza dla Jennifer – przyznał kucharz. 

jennifer lopez figura

Szef kuchni zdradził natomiast, że podstawą diety Jennifer są warzywa (przede wszystkim szpinak, seler, ogórek) i często pije zielone koktajle. Często spożywa także truskawki, które mają bardzo mało kalorii i są wskazane dla osób, które dbają o figurę, a pragną zjeść coś słodkiego. Na śniadanie piosenkarka czasami pozwala sobie zjeść wspólnie z rodziną jajecznicę z bekonem. Uwielbiają także tacos oraz generalnie kuchnię meksykańską. 

Zobacz także: Jennifer Lopez zdjęła doczepy i... jest nie do poznania!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:58

Nasze propozycje