Poprzedni artykuł: Mężczyźni uwielbiają taki seks, dlaczego więc wstydzimy się o nim mówi... Następny artykuł: Mamy zdjęcia z planu nowej części Greya! Dakota i Jamie na plaży i......

Szalone akrobacje Dominiki Gwit na scenie! A o komentarzu Tyszkiewicz znowu mówią wszyscy

Kobieta,
,
, tagi: Taniec z gwiazdami, dominika gwit, beata tyszkiewicz
Kolejny odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" za nami. Dominika Gwit ponownie wszystkich zaskoczyła i na scenie wykonała... szpagat! O jej wczorajszym występie dziś mówią wszyscy!

Dominika Gwit we wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zrobiła szpagat! Aktorka i jej partner - Żora po raz kolejny byli jedną z najlepszych par i powoli umacniają swoją pozycję w programie. Tango argentino w ich wykonaniu zdobyło bardzo wysokie noty, Dominika z niebywałą lekkością wykonywała wszystkie kroki i nawet nadwaga nie przeszkodziła jej w wykonaniu szpagatu na scenie. Doceniła to nawet sama Ivona Pavlović!

Reakcja Tyszkiewicz na taniec Dominiki Gwit

Jak fenomenalny występ Dominiki Gwit skomentowała Beata Tyszkiewicz? Przypomnijmy, że tydzień temu jurorka skierowała w stronę Dominiki bardzo przykre słowa na temat jej wagi. Tym razem Tyszkiewicz pominęła komentarz na temat występu Dominiki i ograniczyła się tylko do kilku słów:

Ja już lepiej nic nie będę mówić - skomentowała krótko jurorka. 

Przez rozpoczęciem nagrania Beata Tyszkiewicz i Dominika Gwit rozmawiały na osobności. Możemy się spodziewać, że aktorki wyjaśniły między sobą całą sprawę i oczyściły napiętą atmosferę. Dominika Gwit wielokrotnie podkreślała, że nie chowa urazy do Tyszkiewicz i ma duży dystans do swojego wyglądu. 

Więcej zdjęć Dominiki Gwit z wczorajszego występu znajdziecie w naszej galerii. Myślicie, że aktorka ma szansę wygrać program? Kiedy patrzymy na szpagat w jej wykonaniu mamy nadzieję, że tak!

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęć: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:32

Zobacz także

Nasze propozycje