Poprzedni artykuł: Odwołano wybory mistera w Meksyku, bo... kandydaci nie spełniali wymog... Następny artykuł: TEST redakcji: zapach Lancôme La vie est belle wprawia mnie w dobry na...

Dorota Szelągowska szczerze o swojej ciąży: 'Zamieniam się w monstrum'

Dorota Szelągowska do tej pory jednoznacznie nie napisała, że jest w ciążym, ale jej wypowiedzi nie pozostawiają wątpliwości. Jak się czuje gwiazda?

Dorota Szelągowska jest w ciąży z drugim dzieckiem? Jej ostatnie wpisy na Facebooku zdają się potwierdzać te przypuszczenia. Gwiazda ma już jednego syna, którego urodziła w 2001 roku. Potem była związana z Adamem Sztabą, z którym nie miała dzieci. Teraz niewiele zdradza o swoim życiu prywatnym, ale jej posty i komentarze są bardzo wymowne. 

Polecamy:  Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Rozpoznalibyście tę roczą dziewczynkę?

Wiedzieliście, że mózg kobiety kurczy się w ciąży? O 6 %... Więc ja się pytam, dlaczego nie mogą mi się kurczyć uda np.? Źle to jest wszystko wymyślone - czytamy na jej Facebooku.

To jednak nie koniec informacji o tym, jak się czuje Dorota Szelągowska. Pod wpisem oczywiście nie mogło zabraknąć komentarzy fanów, na które gwiazda odpisuje. 

- No właśnie, bardzo to niesprawiedliwe. Mózg się kurczy, człowiek głupieje, a cała reszta ciała się rozrasta w masakrycznym tempie
- Dorota Szelągowska: No właśnie - "reszta ciała", a nie tylko brzuch prawda? Bo już myślałam, że tylko ja po prostu zamieniam się w monstrum zamiast dumnie nosić brzuszną piłkę na chudych nogach - czytamy w komentarzach na Facebooku. 

Polecamy:  Jennifer Lopez ma siostrę bliźniaczkę? Ta kobieta jest do niej łudzaco podobna!

Dorota Szelągowska nie zdecydowała się jeszcze na pokazanie ciążowego brzuszka i zasłania go m.in. kaskiem;)

Jedno jest pewne - Dorota Szelągowska z dużym dystansem podchodzi do informacji o swoim stanie, co nie każda gwiazda potrafi. Gratulujemy:)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:19

Zobacz także

Nasze propozycje