Poprzedni artykuł: Czy Julia Wieniawa zdradzała Antka? Wreszcie tłumaczy się z tych kompr... Następny artykuł: Skandal w USA. Jest nieprzytomna od 10 lat, ale właśnie urodziła dziec...

Możesz nauczyć się makijażu od Natalii Siwiec! Zgadnij, ile kosztuje taka lekcja...

Natalia Siwiec wystawiła na licytację możliwość spędzenia ze sobą całego dnia. W programie? Lekcja makijażu.

Natalia Siwiec jest kolejną gwiazdą, która przyłączyła się do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Modelka wystawiła na licytację "Rzeczy od serca" dzień spędzony z sobą oraz kurs makijażu. Cena "makijażowych warsztatów" Natalii jest wysoka i wciąż rośnie. Fanów wyraźnie nie zraża fakt, że modelka regularnie sama korzysta z usług profesjonalnych wizażystek...

Zobacz także: Kasia Tusk wystawiła na aukcji WOŚP swoją suknię ślubną. Zobacz, jaka ona jest śliczna!

Lekcja makijażu u Natalii Siwiec

Niejeden pewnie uzna, że Natalia Siwiec, która nie jest zawodową wizażystką, nie powinna nikogo uczyć robienia makijażu - a na pewno nie za kilka tysięcy złotych. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że Siwiec we współpracy z popularną marką Makeup Revolution stworzyła hitowe paletki cieni do powiek i do konturowania. Natalia od lat też jest malowana przez profesjonalistki i miała niejedną okazję, że podłapać ich sprawdzone triki.

Sama Natalia nie traktuje wystawianej przez siebie na licytację nauki makijażu śmiertelnie poważnie. Mówiąc o swoim kursie wizażu, modelka wykonała charakterystyczny gest rękami tak, jakby tę część swojej wypowiedzi umieszczała w cudzysłowie. W ten sposób Siwiec dała do zrozumienia, że nie jest profesjonalistką i jej lekcja makijażu będzie raczej polegała na podzieleniu się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami, zdobytymi dzięki długoletniej współpracy z zawodowymi wizażystkami.

Zobacz także: Magda Pieczonka, influencerka i nagrodzona przez nas najbardziej wpływowa wizażystka 18-lecia zdradza, jak się NIE malować!

Naszym zdaniem spotkanie z Natalią Siwiec, zwłaszcza zorganizowane w tak szczytnym celu, to świetny pomysł. I chętnie poznalibyśmy jej makijażowe triki. ;-) A wy co myślicie o licytacji Natalii?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 01:04

Zobacz także

Nasze propozycje