Poprzedni artykuł: Martyna Wojciechowska sprowadziła do Polski adoptowaną córkę! Marysia... Następny artykuł: Czyżby Selena Gomez przytyła? Zagraniczne media sugerują, że zajada st...

Przez zdeformowaną szczękę nie mogła normalnie jeść. Dziś jest prawdziwą pięknością

Kobieta, , tagi: zgryz
23-latka przeszła poważną operację, która totalnie odmieniła jej wygląd. Chirurdzy musieli jej złamać szczękę, żeby uwolnić ją od bólu, kłopotów z jedzeniem i krzywego uśmiechu.

W czerwcu Leia Bates miała dwukrotnie złamaną szczękę. Na szczęście była wtedy w narkozie i leżała na stole operacyjnym, a kości łamali jej chirurdzy. Amerykanka przeszła poważną operację, która nie tylko zmieniła jej wygląd, ale też uwolniła ją od dotkliwego bólu i pozwoliła... utrzymać jedzenie w ustach. 23-latka cierpiała na progenię i jej górna szczęka rozwijała się znacznie wolniej niż dolna. Przez to nie tylko dziwnie wyglądała, ale też miała poważne problemy ze zgryzem, stale bolała ją żuchwa, a w trakcie jedzenia pokarm wypadał jej z niedomykających się ust.

Zobacz także: Jessica Mercedes przeszła operację szczęki. Jak teraz wygląda blogerka?

Efekty operacji szczęki

Po operacji szczeki Leii dochodziła do siebie przez ponad dwa tygodnie. Dwa miesiące po zabiegu dziewczyna nadal miała problemy z gryzieniem twardszych rzeczy. Ale - jak sama przekonuje - efekt końcowy był wart bolesnej rekonwalescencji. Teraz Leia nie tylko nie czuje dotkliwego bólu i nie wstydzi się jeść w obecności obcych. Bates także bardzo ładnie wygląda. Zmniejszenie dolnej szczęki i korekcja górnej sprawiły, że z tej studentki prawa zrobiła się prawdziwa piękność. ;-)

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 21:56

Zobacz także

Nasze propozycje