Poprzedni artykuł: Bardzo poruszające video - jak można porzucić dziecko? Następny artykuł: Ewolucja lalek Barbie – nowe, realistyczne sylwetki

Zrób pyszną kawę... za pomocą telefonu!

Kobieta, , tagi: Philips, kawa, ekspres do kawy
GranBaristo Avanti to połączenie nowoczesności i różnorodności smaków! Nowy ekspres marki Saeco możesz obsługiwać za pośrednictwem tabletu albo komórki, a różnorodność napojów kawowych jest tak duża, że przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom. Sprawdź, co sądzi o nim nasza redakcja!
ekspres do kawy GranBaristo Avanti Philips

Zrób kawę za pomocą telefonu!

Innowacje od dawna wyróżniały Philips i jej markę Saeco. Teraz przyszedł czas na zrewolucjonizowanie rynku ekspresów do kawy.  Elegancki GranBaristo Avanti to pierwszy na świecie wysokiej klasy w pełni automatyczny ekspres do kawy, którym użytkownicy dzięki łączu Blootooth mogą zarządzać tabletem z systemami iOS7, Android 4.4 i wyższymi.

ekspres do kawy GranBaristo Avanti Philips

Po pobraniu aplikacji na telefon lub tablet należy nawiązać połączenie z urządzeniem przez Bluetooth i można rozpocząć „zabawę w baristę”.

Aplikacja udostępnia szereg opcji, a na głównym ekranie mamy podane propozycje różnych kaw. Parametry każdej kawy możemy  dowolnie modyfikować i w ten sposób stworzyć swój ulubiony napój. Mamy możliwość zmiany mocy aromatu, ilość kawy i mleka, a w ustawieniach zaawansowanych temperaturę i smak.

Dzięki aplikacji mamy szybki dostęp do swoich ulubionych/zapamiętanych konfiguracji kaw i co najważniejsze, możemy zdalnie wydać polecenie ekspresowi zaparzenia jej.

Michał

18 pysznych kaw!

GranBaristo pozwala na przygotowanie aż 18 różnych napojów kawowych: od espresso, café crème, przez ristretto, cappuccino, latte macchiato czy café au lait, a łatwa w użyciu aplikacja Avanti powoduje, że wszystkie one są dostępne za dotknięciem palca! Zaawansowana technologia GranBaristo pozwala zdalnie regulować wszystkie parametry kawy jak: temperatura, moc, aromat, ilość kremy czy pianki mlecznej.

Za każdym razem GranBaristo oferuje prawdziwą włoską jakość kawy - ceramiczne młynki gwarantują zawsze idealny smak kawy, zintegrowany pojemnik na mleko zapewni idealną piankę, a bojler ThermoSpeed zadba, by perfekcyjna kawa powstała w krótkim czasie. Problemu nie stanowi też przygotowaniu kilku czy kilkunastu kaw pod rząd, dlatego śmiało można zapraszać gości.

Ulubioną kawę mieli przed zaparzeniem (to wielki atut ekspresu) i dostosowuje jej parzenie w zależności od stopnia intensywności, aromatu i mocy kawy, którą chcemy przygotować. Ustawienie tego jest banalnie proste! Dodatkowo ekspres zapamiętuje proporcje moich ulubionych kaw. Doskonale zintegrowany pojemnik, świetne spienianie mleka, dobra kawa. Zautomatyzowanie ekspresu bardzo ułatwia codzienne użytkowanie.

Iwona

Ekspres GranBaristo to nie tylko jakość, lecz także piękny wygląd ucieleśniający współczesny design, który zadowoli nawet największych estetów.

Do tej pory zostało wyprodukowanych jedynie 500 limitowanych i numerowanych sztuk GranBaristo Avanti - to maszyna naprawdę dla pasjonatów. Jego rekomendowana cena detaliczna wynosi 6999zł.

Zobacz super promocje w Media Markt

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje