Poprzedni artykuł: Selena Gomez zaatakowana przez projektanta! Okrutny komentarz Stefano... Następny artykuł: Nowości książkowe na lato. Co warto przeczytać w czerwcu?

Pokazano głośne erotyczne wideo Meghan Markle. Czy może też zaszkodzić księżnej Kate?

Stare nagranie księżnej Sussex zadziała na niekorzyść rodziny królewskiej i dawną sprawę rozbieranych zdjęć jej szwagierki?

Nagość w rodzinie królewskiej to niezaprzeczalny temat tabu. Ostatnio media nie pozostawiły suchej nitki na Meghan Markle, która kilka dni temu wystąpiła na obchodach 92. urodzin królowej Elżbiety II w sukience eksponującej ramiona i łamiąc tym samym protokół królewski. I choć sprawa zdążyła już nieco ucichnąć, to księżna Sussex znowu jest na językach.

Przeczytaj także: Za modową wpadkę Meghan Markle odpowiada... książę Harry? Podobno kontroluje ubiór żony

Nagranie Meghan Markle zaszkodzi księżnej Kate?

Magazyn „Men’s Health” opublikował właśnie odważne nagranie z udziałem Meghan Markle z czasów, gdy jeszcze nie była członkiem rodziny królewskiej, które może poważnie zaszkodzić nie tylko żonie księcia Harry’ego, ale także księżnej Kate. Czy Windsorowie mają się czego obawiać?

Sześć lat temu francuska gazeta „Closer”  odważyła się opublikować śmiałe zdjęcia Kate  Middleton podczas wakacji książęcej pary w Prowansji. Kate i William beztrosko cieszyli się promieniami słońca i choć widok księcia w szortach nikogo nie gorszył, to największe emocje wzbudziła księżna Kate w samym dole od bikini. Jej zdjęcia topless szybko trafiły na okładkę francuskiego tabloidu. Reakcja rodziny królewskiej była natychmiastowa, a do francuskiego sądu w błyskawicznym tempie wpłynął pozew przeciw redakcji „Closer” o naruszenie dóbr osobistych członków familii Windsorów, co ostatecznie zakończyło się odszkodowaniem w wysokości 92 tys. funtów (ok. 446 tys. złotych). Jak donosi „Daily Mail”, prawnicy „Closer” teraz zamierzają odwołać się od wyroku sprzed lat wykorzystując odważne nagranie Meghan Markle opublikowane niedawno przez magazyn „Men’s Health”.

Przeczytaj także: Zdjęcie młodziutkiej Meghan Markle potwierdza, że... poddała się operacjom plastycznym?

Prawnicy francuskiego tabloidu w ostrych słowach komentują zachowanie członków rodziny królewskiej i postulują, by byli oni traktowani podobnie jak każda inna osoba fizyczna, której naruszenie dóbr osobistych kończy się odszkodowaniem w wysokości ok. 100 funtów (niecałe 500 zł). Adwokaci reprezentujący „Closer”przyznają również, że młodzi członkowie brytyjskiej monarchii tohipokryci, którzy świadomie emanują nagością.

Oni są szczęśliwi publikując swoje seksowne zdjęcia tylko wtedy, kiedy mają wszystko pod kontrolą. W innym przypadku żądają olbrzymich rekompensat  – mówi jeden z prawników francuskiego tabloidu. To pokazuje hipokryzję i obłudę, co odzwierciedla oburzająca kwota odszkodowania – dodaje.

Dodatkowo prawnicy „Closer” chcą w sądzie wykorzystać niedawno ujawnione nagranie Meghan Markle sprzed lat, w którym skąpo ubrana gwiazda serialu "Suits" pręży się grillując burgery. Księżna Sususex pozowała wtedy w krótkiej spódniczce i czarnej, wydekoltowanej, prześwitującej bluzce odsłaniającej jasny, koronkowy stanik.

Ponadto obrońcy francuskiego tabloidu planują pójść o krok dalej i zapowiadają publikację innych, niegrzecznych zdjęć, na których księżna Meghan eksponuje swoje ciało jedynie w skąpej bieliźnie. 

Co o tym sądzicie? Czy tak powinny być traktowane członkinie rodziny królewskiej?

Przeczytaj także: Meghan Markle jest w ciąży? Amerykańskie media donoszą, że księżna urodzi bliźniaki!

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 06:36

Zobacz także

Nasze propozycje