Poprzedni artykuł: Jaka jest ulubiona piosenka królowej Elżbiety? Będziecie zaskoczone :) Następny artykuł: Blogerka pokazuje swoje zdjęcia bez Photoshopa i… demaskuje prawdę!

Ewa Chodakowska zdradziła, kiedy planuje dziecko

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Ewa Chodakowska
Kiedy Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis planują dziecko? Trenerka szczerze odpowiada i ucina wszelkie plotki.

Ewa Chodakowska w wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!" zdradziła swoje plany odnośnie powiększenia rodziny. Temat ciąży trenerki co jakiś czas wraca na nowo do mediów, a Ewa Chodakowska postanowiła nareszcie uciąć wszelkie plotki. Odkąd Ania Lewandowska urodziła Klarę wszyscy zaczęli zastanawiać się, kiedy druga popularna trenerka również zdecyduje się na dziecko. Jak się okazuje, Ewa marzy o powiększeniu rodziny, ale razem z Lefterisem nadal czekają na odpowiedni moment. 

Dziecko oznaczałoby zmianę całego naszego trybu życia, na co nie jesteśmy jeszcze gotowi, jeszcze nie teraz. Myślę, że za dwa lata zdecydujemy się na powiększenie rodziny. Tymczasem mamy coś do zrobienia - powiedziała Ewa Chodakowska w rozmowie z Vivą.

Na razie wystarczamy sobie nawzajem, cały świat wokół nas może się zawalić, a my przetrwamy - dodał Lefteris, mąż trenerki.

Ewa Chodakowska o ciąży

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są małżeństwem już od 2013 roku. Trenerka o plany dotyczące powiększenia rodziny pytana jest właściwie bez przerwy. Zanim o potencjalnej ciąży opowiedziała w Vivie, mówiła o swoich planach także w Dzień Dobry TVN.

Do 30-tego roku życia byłam przy stole zawsze pytana, kiedy w końcu wyjdę za mąż. Teraz jestem pytana, kiedy pierwsze dziecko. Jak będzie to pierwsze, będę pytana, kiedy to drugie. Także spokojnie. Teraz jesteśmy na takim etapie, że chcemy nacieszyć się sobą z mężem. Troszeczkę zwalniamy tempo, bo ostatnie pięć lat było naprawdę szalone. Mamy czas...- mówiła Ewa.

Zobacz także: Ile waży ewa Chodakowska? Trenerka zdradziła swój sekret

Więcej o miłości i planach na przyszłość Ewy i Lefterisa znajdziecie w najnowszym wydaniu Vivy!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram magazynu Viva/ Instagram Ewy Chodakowskiej

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 09:01

Zobacz także

Nasze propozycje