Poprzedni artykuł: Szukasz fachowych recenzji? Ona takie pisze – do recenzentki stycznia... Następny artykuł: Dzień Kobiet - co możesz sama zrobić, żeby 8 marca był dla Ciebie wyją...

Dawno niewidziana Ewelina Flinta powróciła na salony. Bardzo się zmieniła?

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Od czasów programu "Idol" Ewelina Flinta znacznie się zmieniła. Nie zrezygnowała jednak ze swojego znaku rozpoznawczego - ognistych włosów.

Program "Idol" miał wiele edycji, jednak to uczestnicy tej pierwszej są najbardziej rozpoznawani. Niektórzy z nich np. Ania Dąbrowska i Tomek Makowiecki po programie rozwinęli swoją karierę, a inni - pozostali odrobinę zapomniani. Przykładem jest Ewelina Flinta, która w "Idolu" zajęła drugie miejsce. Po zakończeniu programu nagrała utwór "Żałuję", a później na długi czas zniknęła z show-biznesu. Powróciła w 2008 roku z piosenką "Nie kłam, że kochasz mnie". Ponownie było o niej głośno przez chwilę, a później przestała pokazywać się publicznie.

Ewelina Flinta w 2008 roku

Jak teraz wygląda Ewelina Flinta?

Ewelina Flinta po pięciu latach nieobecności na ściankach pojawiła się na wernisażu kalendarza "Kobiece sprawy". Piosenkarka miała na sobie sukienkę w kwiaty oraz klasyczną ramoneskę w czarnym kolorze. 

Polecamy:  Magdalena Boczarska na czerwonym dywanie pierwszy raz po porodzie. Figura aktorki zachwyca!

Trzeba przyznać, że Ewelina drobinę się zmieniła - co prawda nadal ma rude włosy, ale jej sylwetka nie jest już tak smukła jak kiedyś. Mimo tego piosenkarka wygląda pięknie! Dostrzegacie dużą różnicę w jej wyglądzie?

Zobacz także: Pamiętacie Łukasza z "M jak miłość"? Teraz ma 24 lata i jest szalenie przystojny

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 03:09

Zobacz także

Nasze propozycje