Poprzedni artykuł: Zakupy online, czyli jak taniej skompletować kosmetyczkę Następny artykuł: Jak 32 lata później wygląda 'Ania z Zielonego Wzgórza'? Zobaczcie, jak...

Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego? Mała Fabienne wyrosła!

Kobieta,
,
, tagi: dzieci gwiazd
Pamiętacie małą Fabienne Wiśniewską? Córka Michała Wiśniewskiego bardzo wyrosła i jest... przepiękna!

Michał Wiśniewski pokazał, jak obecnie wygląda jego córka - Fabienne! Dzieci piosenkarza i Mandaryny, Fabienne i Xavier kiedyś były na ustach wszystkich, ale od dłuższego czasu pozostawały daleko od show-biznesu.

Okazuje się, że córka Michała i Marty bardzo wyrosła i jest naprawdę piękną młodą kobietą. Fabienne ma prawie czternaście lat, a ostatnio wybrała się na pierwsze farbowanie włosów...

Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

O Fabienne Wiśniewskiej zrobiło się głośno kiedy jej zdjęcie na swoim Instagramie opublikował znany stylista fryzur - Kajetan Góra. Dziewczyna przeszła pod jego rękami dużą metamorfozę i zdecydowała się na mocne rozjaśnienie swoich długich pasm. Fabienne jest teraz platynową blondynką i przypomina swoją mamę z młodzieńczych lat. Jesteśmy ciekawe czy dziewczyna odziedziczyła po tacie pasję do farbowania włosów i już niedługo postawi na kolejne eksperymenty... Myślicie, że to odpowiedni wiek, aby zacząć farbować włosy?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Nel z "W pustyni i w puszczy"? Słodka dziewczynka sprzed 16 lat jest nie do poznania!

Chcesz testować kosmetyki za darmo? Dołącz do naszego Klubu Recenzentki! Czekamy także na twoje looki w "Lookach Wizażanek"!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 07:10

Zobacz także

Nasze propozycje