Poprzedni artykuł: Kiedy ta polska gwiazda nie ma makijażu, fani mylą ją z Julią Roberts! Następny artykuł: Uczestniczka "Warsaw Shore" pokazała się po porodzie. Reakcja internau...

Zdaniem widzów ta uczestniczka "Love Island" jest faworyzowana przez produkcję

Kobieta,
,
, tagi: viral, love island
Według widzów programu "Love Island" do odcinków nie wchodzą sceny, które stawiałyby tę uczestniczkę złym świetle. O jaką uczestniczkę "Wyspy miłości" chodzi?

Marietta Fiedor od pierwszego odcinka typowana jest na faworytkę programu. Śliczna brunetka zdobyła sympatię większości mężczyzn na wyspie. Nie można tego samego powiedzieć o widzach programu, którzy spekulują, że doskonała osobowość dziewczyny to manipulacja ze strony produkcji. 

Zobacz także: Marietta z "Love Island" kiedyś była blondynką! Zobacz, jaką przeszła metamorfozę

Marietta faworyzowana w Love Island - czy wygra program?

Dom wyspiarzy z programu Love Island nafaszerowany jest kamerami i mikrofonami. Są one zarówno w toalecie, jak i w sypialni. Dzięki temu nic, co dzieje się każdego dnia na wyspie, nie umknie producentom programu. Ostatecznie do odcinka trafiają tylko najciekawsze pogawędki odciętych od świata ludzi. Widzów i internautów zdziwił jednak fakt, że Marietta nigdy nie uczestniczy w rozmowach o kolegach i koleżankach z wyspy. Podczas gdy dziewczyny rozmawiają między sobą, często obgadując innych uczestników, Marietty nigdy nie zobaczymy w takiej sytuacji. Podobnie z facetami - nigdy nie rozmawia z nimi o sytuacji na wyspie.

W ostatnim odcinku podczas jednego z challengów została zapytana o to, jak to jest być jedyną dziewczyną na wyspie, która nie obgaduje innych. Zdaniem uczestniczki Agi, która już odpadła z programu, nie jest to prawdą. Na swoim Instagramie skomentowała ona, że zaprzyjaźniła się z Mariettą. Kiedy jednak w trakcie eliminacji sprzątnęła jej parę sprzed nosa, ta zaczęła ją obgadywać za plecami i obrażać. Ta scena nie została jednak umieszczona w odcinku.  

Zauważyliście, że Marietta jest bardzo wybielana w programie? Nie pokazują jej w ogóle ze złej strony! A nie rozmawia z żadną laską, oprócz Oliwii, więc konflikty są. Na siłę ją promują i na bank wygra program. I te pytanie dzisiaj do niej znowu stawiające ją w pozytywnym świetle... - skomentowała jedna z fanek programu.

Wielu internautów zgodziło się z tą opinią, że Marietta pokazywana jest tylko w pozytywnym świetle. Myślicie, że produkcja chce aby to ona wygrała program? A może rzeczywiście jest jedyną osobą, która nie knuje spisów przeciwko innym i naprawdę chcę odnaleźć miłość na wyspie? 

Zobacz także: Klaudia El Dursi z Top Model padła ofiarą hejtu i została nazwana kłamczuchą

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 03:39

Nasze propozycje