Poprzedni artykuł: Przetestowane przez Wizaż: Samsung Galaxy s6 edge Następny artykuł: Wyniki konkursu z Multikinem: sprawdź, czy wygrałaś bilety do kina!

Przedpremierowy pokaz filmu „Żyć nie umierać” w ramach Kocham Kino w Multikinie

Kobieta,
,
, tagi: filmy, kino
Jesteś zagorzałą fanką Tomasza Kota? Film „Bogowie” zwalił Cię z nóg? Kolejna zaskakująca produkcja z jego udziałem - „Żyć nie umierać”. Już dziś dowiesz się jak wygrać bezpłatne wejściówki na przedpremierowy pokaz w Multikinie!

"Co mam powiedzieć, żeby Was rozbudzić, jakieś ostatnie słowo nad moim grobem... Gorące brawa! " - ironiczna wypowiedź, która już niedługo zainspiruje Najwyższego Scenarzystę...

życ nie umierać

Ucieleśnienie sarkazmu, pewny siebie Bartek, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Kiedyś obiecujący aktor, obecnie prezenter w znanym telewizyjnym show musi zmierzyć się z rzeczywistością i uporządkować sprawy, które już dawno puścił w niepamięć, straciły na wartości. Bezsilność przeradza się w walkę z samym sobą, która zachwyca pogodą ducha i poczuciem humoru. Przebudzenie i ogromna transformacja zachwyca ujęciem dobrze znanej sentencji- "carpe diem".

"Żyć nie umierać" to przejmująca historia inspirowana życiem aktora Tadeusza Szymkowa, znanego m. in. z ról w filmach "Psy", czy "Ekstradycja 3".

Filmowy bohater, Bartek, w tej roli Tomasz Kot, laureat Orła i Złotych Lwów, który zagrał w filmie "Bogowie" i miał zaszczyt wcielić się w postać kardiochirurga Zbigniewa Religę.

Na film zaprasza Multikino oraz prezenterka Telewizji Polskiej Grażyna Torbicka, prowadzącą cykl "Kocham Kino w Multikinie".

Już 27 sierpnia odbędzie się przedpremierowy pokaz o godz. 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: 

Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż.

Gratulujemy wygranej!

Podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Żyć nie umierać” otrzymują :

ruda2506

rybka1978

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się w Multikinie Ursynów.

 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 15:53

Zobacz także

Nasze propozycje