Poprzedni artykuł: Córka Cezarego Pazury ma już 30 lat! Jak wygląda? Następny artykuł: Oliwia z "ŚOPW" jest w ciąży! Rodzić będzie lada moment

Finał "ŚOPW": skandaliczne zachowanie Adama. Jak mógł tak potraktować Asię?!

Kobieta,
,
, tagi: Ślub od pierwszego wejrzenia
W finale programu 'Ślub Od Pierwszego Wejrzenia' Adam nie pokazał klasy. Jego zachowanie względem Asi wzburzyło internautów.

W piątek, 22 maja wyemitowano ostatni odcinek kolejnego sezonu programu 'Ślub Od Pierwszego Wejrzenia'. Choć przed finałem mówiło się o potencjalnych rozwodach większość zdecydowała się pozostać w małżeństwach. Swoim szczęściem w małżeństwach podzielili się Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz. Wyjątkiem byli Adam i Joanna, którzy ostatecznie się rozstali. Asia chciała dalej kontynuować znajomość, ale Adam powiedział, że ze względu na tajemnicze zmiany w życiu chce rozwodu.

Koniec małżeństwa Asi i Adama 

Zachowanie Adama w ostatnim odcinku pozostawiało wiele do życzenia. Początkowo deklarował chęć pracy nad małżeństwem, ale później okazało się, że przez miesiąc unikał kontaktu z Asią. Tłumaczył to problemami w życiu prywatnym, ale nie powiedział o czym mowa. Dziewczyna przyznała, że czuje się po prostu oszukana. Adam nie był w stanie nawet wyjaśnić powodu swojej decyzji... 

Wielu internautów było zbulwersowanych zachowaniem Adama. Na Instagramie nie brakuje mocnych komentarzy dotyczących jego postawy w ostatnim odcinku.

Delikatnie napisze: Adam idź już sobie - czytamy w komentarzach. 

Facet dramat. Zero honoru i szacunku do Asi - skomentowała fanka programu. 

Pokazał klasę na koniec... - ironicznie napisał jeden z internautów. 

My również jesteśmy rozczarowane zachowaniem Adama, ale liczymy na to, że Asia pozna lepszego mężczyznę, który obdarzy ją miłością. 

Zobacz także: Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest rozczarowany Oliwią?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 02:02

Nasze propozycje