Poprzedni artykuł: 5 rzeczy, które powinnaś robić częściej Następny artykuł: Konkurs: zostań naczelną Wizaz.pl! - wyniki

Masz pytania dotyczące żywienia Twojego pupila? Zadaj je na forum z ekspertem Pedigree®!

Kobieta, , tagi: zwierzę, koty, psy, pedigree
Opieka nad zwierzęciem domowym to duża odpowiedzialność. Nagrodą za to jest miłość i przywiązanie naszego pupila. Zwierzęta czynią nasz świat lepszym, więc warto dowiedzieć się jak o nie właściwie dbać. Zapraszamy na forum z doktorem nauk weterynaryjnych Michałem Ceregrzynem ekspertem marki Pedigree®, który odpowie na Twoje pytania i doradzi w kwestii żywienia Twojego ulubieńca.

ekspert pedigree

Doktor nauk weterynaryjnych Michał Ceregrzyn, ekspert marki Pedigree®. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Pracował jako adiunkt w University of Shizuoka w Japonii oraz w Technische Universitat Munchen w Niemczech prowadząc badania nad neurofizjologią przewodu pokarmowego. Jest autorem szeregu prac naukowych dotyczących patofizjologii przewodu pokarmowego. Specjalizuje się w leczeniu chorób przewodu pokarmowego oraz w dietetyce psów i kotów. Posiada szczególne doświadczenie w leczeniu problemów przewlekłych. Zajmuje się także doradztwem żywieniowym u psów i kotów z nadwagą i otyłością oraz innymi schorzeniami wymagającymi specjalistycznego żywienia.

Na nowo utworzonym forum, Michał Ceregrzyn specjalnie dla naszych użytkowniczek będzie odpowiadać na pytania z zakresu:

  •    Żywienia psów zdrowych
  •    Chorób przewodu pokarmowego psów
  •    Żywienia psów chorych
  •    Karm dla psów

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w dyskusji i zadawania pytań!

psy

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje