Poprzedni artykuł: Konkurs Delecta – „Dzióbek i kubek” - wyniki! Następny artykuł: Zobaczcie relację z 15-lecia Fundacji Przyjaciółka

5 tanich rzeczy, dzięki którym się odstresujesz

Kobieta, , tagi: stres, zabawki, zabawa
Jeśli Wasza praca obfituje w stres i potrzebujecie czynności, przy której można się wyciszyć i zrelaksować, mamy dla Was kilka pomysłów! Zobaczcie 5 rzeczy, które pomogą Wam zaprowadzić spokój po ciężkim dniu.

Każdy z nas potrzebuje chwili spokoju i jednocześnie każdy ma inny sposób na zaprowadzanie go w swoim życiu. Jedni medytują, ćwiczą jogę, czytają książki, słuchają muzyki, inni – spędzają czas aktywnie na treningach. Jeśli dotychczasowe rozwiązania przestały Wam wystarczać, mamy na to sposób!

Zebrałyśmy dla Was kilka "gadżetów", o których (przynajmniej wybranych) mogłyście nie słyszeć, a które skutecznie pozwalają się zrelaksować. Bo jak najlepiej odpoczywać, jeśli nie podczas czynności, które kojarzą nam się z dzieciństwem?

Kto nie lubił kolorowanek lub układania puzzli? Poczujmy się przez chwilę jak dzieci i powróćmy do beztroskich, dziecięcych zabaw w wersji… dla dorosłych. ;)

Która z zaprezentowanych „zabawek” podoba Wam się najbardziej?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:15

Zobacz także

Nasze propozycje