Poprzedni artykuł: Jak często szczęśliwe pary uprawiają seks? Będziecie zaskoczeni wynika... Następny artykuł: Meghan Markle nie zaprosi siostry na ślub z ksieciem Harrym?

Gosia Andrzejewicz schudła 15(!) kilogramów. Widać różnicę?

Kobieta,
,
, tagi: diety gwiazd, Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz na początku roku postanowiła zmienić swoją sylwetkę. Do tej pory udało jej się zrzucić 15 kilogramów. Wiemy, co jest sekretem jej nowej figury?

Gosię Andrzejewicz z pewnością możemy zaliczyć do grona gwiazd, którym nieobce są duże skoki wagi. Piosenkarka podobnie, jak Christina Aguilera czy Mariah Carey potrafi być wyjątkowo szczupła, ale ma również momenty, kiedy przybywa jej parę kilogramów. Ostatnio Gosia postanowiła powrócić do szczupłej sylwetki sprzed lat, bo jak przyznała - przestała czuć się dobrze w swoim ciele.

Zrobiłam to, bo nie mieściłam się w swoje ulubione ubrania. Chciałam też mieć lepszą kondycję na koncertach - powiedziała piosenkarka w rozmowie z Plejadą.

Dieta Gosi Andrzejewicz - jak schudła 15 kilogramów?

Gosia dietę odchudzającą oraz ćwiczenia EMC rozpoczęła na początku 2018 roku. Do tej pory udało jej się schudnąć aż... 15 kilogramów! Gosia nie ma jednak zamiaru osiąść na laurach i nie chce rezygnować ze zdrowych nawyków. Dietetyczne posiłki przygotowuje jej przyjaciel, który jest zawodowym kucharzem, a Gosia uzupełnia je o codzienne treningi.

Moja dieta opiera się ona głównie na rybach i warzywach oraz na produktach bezglutenowych, takich jak np. ryż i quinoa. Z owoców jem tylko grejpfruty i cytryny. Mój dietetyk dokładnie rozpisał mi, co mam jeść i kiedy - powiedziała Gosia Andrzejewicz w rozmowie z portalem Plejada.

Tak wygląda nowa figura Gosi Andrzejewicz - widzicie różnicę? Czyżby szykowała nam się wielka metamorfoza, jak w przypadku Karoliny Szostak?

Zobacz także: Polska aktorka pokazała zdjęcie sprzed 28 lat. Bardzo się zmieniła?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 15:42

Zobacz także

Nasze propozycje