Poprzedni artykuł: Staszek i Robert z „Top Model” są parą? Ta wypowiedź finalisty show ni... Następny artykuł: Magda Mołek jest w ciąży? Ten post wiele tłumaczy

Czerwień idealna, genialny balsam na mroźne dni… te kosmetyki zachwyciły nas w listopadzie

Sprawdź, jakie kosmetyki zachwyciły nas w listopadzie. Bez nich nie wyobrażamy sobie mroźnych, zimowych dni.

Za nami kolejny miesiąc, a to oznacza kolejne podsumowanie kosmetycznych perełek, które zachwyciły nas w ostatnich tygodniach. W listopadzie szczególną uwagę zwróciłyśmy na kosmetyki pielęgnacyjne, ale nie zabrakło też prawdziwych makijażowych hitów.

Najlepsze kosmetyki listopada 2019

W naszym comiesięcznym kosmetycznym zestawieniu nie zabrakło gorących nowości, ale też dobrze znanych bestsellerów. W listopadzie szczególnie urzekły nas kosmetyki, które świetnie sprawdzą się w mroźne dni, jak ultranawilżający balsam do skóry atopowej, barwiąca pomadka pielęgnacyjna, czy genialny olejek do zmywania makijażu.

Zobacz także: Te maseczki działają na wągry lepiej niż odkurzacz

Znalazłyśmy też rozświetlacz idealny, świetną maskarę gwarantującą efekt sztucznych rzęs, jak również długotrwałą matową pomadkę, która przetrwa nawet rosół. W listopadzie szczególną uwagę zwróciłyśmy także na zapachy, które świetnie sprawdzą się jako prezent na Boże Narodzenie.

Zobacz także: Zestawy kosmetyków do makijażu na prezent - propozycje na 2019 

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jakie kosmetyki okazały się naszymi hitami ostatnich tygodni.

Zdjęcia własne

Polecany film

Not found

Nasze propozycje