Poprzedni artykuł: Kim jest chłopak księżniczki Beatrice? Następny artykuł: Najlepsze książki na wakacje wydawnictwa Filia - od tych romantycznych...

Wiemy, ile kalorii dziennie spożywa Julia Wieniawa. Dlaczego aż tak mało?

Kobieta,
,
, tagi: Julia Wieniawa, dieta gwiazdy
Julia Wieniawa to obecnie najbardziej rozchwytywana gwiazdą. Nic dziwnego, że jest zdolna do wielu wyrzeczeń, aby prezentować się jak najlepiej. Martwimy się jednak, czy Julia nie je za mało?

Julia Wieniawa może pochwalić się szczupłym i zgrabnym ciałem. W całej okazałości mogliśmy je oglądać ostatnio w okładkowej sesji dla Fashion Magazine. Aktorka prezentuje się tam doskonale, ma płaski brzuch, idealne wcięcie w talii i nieziemsko długie nogi. Okazuje się jednak, że taka figura wymaga od Wieniawy wielu wyrzeczeń.

Zobacz także: Julia Wieniawa przesadziła ze sztucznym opalaniem?

Restrykcyjna dieta Julii Wieniawy

Jakiś czas temu pisaliśmy już o tym, że Julia aby utrzymać szczupłą sylwetkę unika wielu produktów. Nie je glutenu, laktozy, soi, unika także cukru. Jej sytuacji nie sprzyja schorzenie na które cierpi piosenkarka – Julia ma popularną ostatnio chorobę tarczycy czyli hashimoto. Jednym ze skutków ubocznych jest zatrzymywanie wody w organizmie. Z pewnością, unikanie przetworzonego jedzenia i produktów o wysokim indeksie glikemicznym wpływa pozytywnie na jej zdrowie i smukłą sylwetkę. Zaniepokoiło nas jednak to, jak mało kilokalorii Julia spożywa każdego dnia....

Ile kalorii dziennie spożywa Julia Wieniawa?

Na swoim Instagramie gwiazda podzieliła się z obserwatorami informacją o liczbie dziennie spożywanych kalorii. Gwiazda stara się nie przekraczać 1500 kcal dziennie. Julia deklaruje także, że ćwiczy przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Dodatkowo prowadzi aktywny tryb życia - gra w serialach gdzie plany trwają po 12h dziennie. Z naszych wyliczeń wynika, że jej podstawowa przemiana materii wynosi 1400 kcal. To mimimum, jakie Wieniawa powinna jeść, aby normalnie funkcjonować. Jednak, aby utrzymać wagę, powinna jeść aż o 800 kcal więcej, bo prawie 2200 kcal. Oznacza to, że jedząc poniżej 1500 kalorii, Julia jest na granicy głodzenia się. Obliczeń dokonałyśmy na podstawie wagi i wzrostu, który deklaruje Wieniawa, czyli 161 cm i 50 kg.

Przyznamy, że tak niska kaloryczność przy aktywnym trybie życia jaki prowadzi aktorka, na dłuższą metę nie będzie wpływał dobrze na jej zdrowie. Julia nie powinna już chudnąć, zgadzacie się?

Zobacz także: Marta Wierzbicka bardzo schudła! Fani: "Tak wyglądają anorektyczki"

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2019, 18:23

Nasze propozycje