Poprzedni artykuł: Justyna Żyła dostała własny program w TV. Będzie... godzić skłócone ma... Następny artykuł: Czy jesteś atrakcyjna seksualnie? Można to wyczytać z… długości twoich...

Ile ważyła Meghan Markle przed ciążą? Nie spodziewałyśmy się, że aż tak mało

Kobieta, , tagi: Meghan Markle, okazje
Przed ciążą Meghan Markle była bardzo drobna, ale nie spodziewałyśmy się, że ważyła aż tak mało...

Zanim Meghan Markle zaszła w ciążę, jej szczupła sylwetka była tematem wielu artykułów. Księżnej Sussex zarzucano, że zaczyna wyglądać niepokojąco chudo, m. in. z powodu nietypowo wąskich łydek. Kiedy światu ogłoszono wiadomość o ciąży Meghan, plotki szybko ucichły. Księżna przybrała już na wadze, a na najnowszych zdjęciach widać już ciążowy brzuszek.

Trudno powiedzieć, ile obecnie waży Meghan Markle, ale w zagranicznych mediach zaczęły pojawiać się informacje o jej wadze sprzed ciąży. Ile wtedy ważyła Meghan Markle?

Ile waży Meghan Markle?

Meghan Markle jest dość wysoka (przypomnijmy, że księżna mierzy 170 centymetrów wzrostu). Przy tym wzroście przed ciążą ważyła zaledwie 56 kilogramów, a jej wymiary to podobno 94 - 63,5 - 86, czyli bardzo zbliżone do tych, które uchodzą za idealne. Mimo niskiej wagi, księżna nie miała jednak niedowagi - jej wskaźnik BMI wynosił 19,4.

Jak przed ciążą udawało się Meghan utrzymywać idealną figurę? Księżna z natury jest dość szczupła, ale dodatkowo prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Nie prowadzi żadnej restrykcyjnej diety, ale podstawą jej jadłospisu są wegetariańskie dania i zielone soki.

Zobacz także: Jak wyglądała 18-letnia Meghan Markle? Prawie wcale się nie postarzała!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 21:34

Zobacz także

Nasze propozycje